Регіна Тодоренко розповіла про власні плани на Лазарєва

0
445

Іменита українська телеведуча, що впевнено перебазувалась до російського шоу-бізнесу, не припиняє вражати мережу раптовими зізнаннями. На цей раз, не мовиться про речі інтимні, із серії «вагітність» чи «заміжжя із Владом Топаловим». Регіна Тодоренко тільки-но оговталась після пологів, як одразу подалась до знімальних майданчиків. Із усе активнішими обертами, телеведуча щоразу вражає глядача по-новому.
«Офіційно» та на власній сторінці в Instagram новоспечена матуся зізналась, кого бажає бачити наступної п’ятниці у себе вдома. Тобто – на однойменному шоу «П’ятниця із Регіною Тодоренко». Телеведуча наважилась повернутись до активного ритму життя разом із неабияк зірковим гостем Сергієм Лазарєвим. Принаймні, одразу після оголошення початку зйомок нових вловів і шоу, Тодоренко запросила культового російського виконавця на одне із них.


До того ж, телеведуча яскраво підкреслила своє чергове досягнення – шоу Регіни Тодоренко зайняло перше місце у ТОПах популярності на відеоплатформі Youtube. «Лазарєв. Допоки я у захваті від того, що П’ятниця з Регіною у трендах на Youtube на першому місці, хочу попросити вас взяти участь у наступному інтерв’ю! У коментарях пишіть, яке ви запитання би поставили Сергію Лазарєву. Вдячна», – заявила Тодоренко у мережі.
Реакція прихильників не змусила на себе чекати. Чи не одразу полилась хвиля відгуків на таку ексклюзивну пропозицію телеведучої. Що звично, хтось висловив своє неприховане захоплення зовнішнім виглядом зірки, інші ж захейтили ідею влогу. Так чи інакше, несхвалення «диванних експертів» ні на мить не зупиняє Тодоренко у власних прагненнях.

Не обійшлось також без згадки про скандального Лазарєва. Дехто із прихильників зазначив, що цікаво було би побачити його справжнього. Адже у ЗМІ він неодноразово з’являється в образі «героя-коханця». Інколи ж навпаки – веде себе мило на люб’язно. «На екрані він хлопчик-пупсик, а в житті справжній кобель (у хорошому сенсі). Так який же він насправді?», – висловили своє зацікавлення інстапідписники Регіни.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here