“Романтично!”: Ілона Гвоздьова розповіла, як познайомилась з чоловіком

0
1124

Переможниця останнього сезону телепроекту “Танці з зірками” 30-річна Ілона Гвозьова розповіла у програмі “Світське життя” подробиці знайомства зі своїм чоловіком Іваном. Місце зустрічі вас здивує.
Саме 8 березня декілька років тому пара зустрілася: “Ми познайомилися на станції метро. Я як зараз пам’ятаю станцію метро “Шулявська”. Мій майбутній чоловік відчинив мені двері. і це були двері в наше життя. Я на нього поглянула, і він на мене поглянув і каже: “Боже, яка ви красива жіночка”.
30-річна хореограф розповіла, що чоловік виявився наполегливим і не дав їй піти просто так. Він проїхав зі мною усі станції, ми познайомилися і вже більше ніколи не розставалися. Зараз подружжя виховує донечку.

Коли Ілона Гвозьова перемогла у шоу “Танці з зірками” з Ігорем Ласточкіним, чоловік подарував їй машину. Танцівниця спочатку в це не повірила, думаючи, що це їй сниться, однак Іван ще той романтик. Якби пара програла, це був би презент для розради.
Також зірка поділилася з Катериною Осадчою, що цьогоріч на Міжнародний жіночий День вони вирішили трохи зекономити і полетіли у Єгипет на Червоне море. Її чоловік боїться літати, тому для відпочинку обрали країну, куди летіти найменше часу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here