Сніжана Бабкіна заговорила про жорстку дієту після пологів

0
728

Не так давно мережу шокувала звістка про вагітність Сніжани Бабкіної, здавалось би. Але останній триместр дружини знатного українського артистка минув швидко та шанувальників здивувала ще одна, не менш резонансна новина: «Народила хлопчика». Чи не одразу користувачі буквально таки засипали профіль уже як багатодітної зіркової матусі численними запитаннями, на які знатна танцівниця і досі шукає відповіді.
Одне із них – дієта матусі після пологів. Якщо вже усі подробиці вагітності обговорили та назвали ім’я новонародженого малюка (а його, до речі, назвали Єлисеєм), то саме час поговорити про те, як треті пологи пережила власне Сніжана Бабкіна. Про це та багато іншого можна із легкістю знайти на офіційній сторінці в Instagram молодої матусі. Зараз же жінка розповіла про особливості свого раціону.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

МОЁ ПИТАНИЕ ПРИ ГВ ‼️ Вы очень просили. Я отвечу. Если кому-то пригодится, буду рада? Это мой 3тий опыт ГВ. Кормила долго. С Артуром ( 1вый ребёнок) кормила ещё несколько детей?? Но это тема для отдельного поста. Сейчас о питании при ГВ? Первые 2 недели после родов – строгая диета. Пишу всё, что ела( главное ничего не забыть): Овощной суп, овощное рагу, бульон или супик из домашней курочки или из индейки, овсянка на воде с укропом, все каши (чередовала), творог, варёное мясо( курица, индейка), рыба ( нежирные сорта, белая), яблоко тушенное, зефир белый ( 2шт в день), галетное печенье, блинчики, сыр( бри и голландский), чай ( чёрный, зелёный, травяной), пюре, банан, лате без кофеина. И 1,5-2 л воды‼️ Через 2 недели я расширила меню: огурец( 2 в день), помидоры( 2 жёлтых), зелёный борщ, омлет, малина( начинала с 15 ягод в день), голубика,клубника персик( 2 шт в день), яблоки свежие, жареную цветную капусту, детские йогурты, свежую зелень(всего по чуть-чуть) В 1 месяц я созвонилась с нашим другом, лучшим педиатром @andrey.penkov.33 ? и после разговора с ним стала есть все!!!? Даже красные помидоры ? Сливы, окрошку, дыню, салаты и т.д. Кроме цитрусовых и суши. Колики у нас есть небольшие. Они не увеличились с расширением моего питания. Такой мой опыт. А как было у вас? Какие ваши мысли насчёт диеты при ГВ в первые месяцы жизни вашего Чуда? ? #снежанабабкина #снежанабабкина_ГВ #гв #диетакормящеймамы

Публикация от snezhana_babkina (@snezhana_babkina)


І поки зірковий татусь співає для малюка пісні, мама намагається прийти у форму. За словами Сніжани Бабкіної, вона буквально таки із першого дня після пологів і до сьогодні активно стежить за своїм харчуванням. Разом з тим, хореограф пообіцяла своїм підписникам, що якнайбільше за рік повернеться до бувалих параметрів. Хоча, з огляду на все, і сьогодні у Сніжани Бабкіної все у нормі.
«Ви дуже просили. Я відповім. Якщо комусь знадобиться, буду рада. Це мій третій досвід годування. Годувала довго. З Артуром (перша дитина) годувала ще кілька дітей. Але це вже тема для окремої публікації. Зараз про харчування мами. Перші два тижні після пологів – сувора дієта. Пишу про все, що їла. І головне, нічого не забути», – після чого Сніжана Бабкіна більш ніж детально розписала свій раціон та продукти, які вона споживає зараз.


До інформативної публікації дружина лідера гурту «5`NIZZA» додала вкрай зворушливе фото із новонародженим сином, яке неможливо пропустити повз увагу. На милому сімейному кадрі багатодітна матуся безтурботно годує Єлисея грудьми та п’є воду. Варто зауважити, на світлині Сніжана Бабкіна з’явилась без макіяжу. Та й обличчя малюка не розгледіти. Менше з тим, загальна атмосфера видалась неабияк чуттєвою, сама ж матуся має чудовий вигляд.
Шанувальники іменитої багатодітної матусі, у свою чергу, почали ділитись власним досвідом з вагітності та пологів. Декому подібні рекомендації Бабкіної неабияк припали до душі, інші ж заявили, що дієта – це зайве. Особливо, якщо із формами усе гаразд.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here