Співачка MARUV вперше прокоментувала свою нагороду від MTV Росія

0
285

Популярна українська співачка MARUV днями стала лауреатом іспанської премії у категорії “Найкращий артист за версією телеканалу “MTV Росія”. Після цього навколо її перемоги розгорівся черговий скандал. Тому вона вирішила спростувати свій зв’язок з Росією та розставити всі крапки над “і”.
Гнівне звернення до ЗМІ та своїх шанувальників співачка MARUV опублікувала на офіційній сторінці в фейсбуці. Вона зазначила, що їй набридли пусті обговорення і перекручування новин, а саме тому вирішила розвіяти чутки, що вона отримала нагороду, як російська артистка.


За словами MARUV, ні номінація, ні її перемога у ній ніяк не прив’язані до країни чи громадянства. Також вона зазначила, що у 2018 році переміг виконавець із Казахстану – Jah Khalib.
“Я отримала нагороду на міжнародній премії MTV EMA в номінації “Найкращий артист за версією MTV Russia”. Навчіться читати і перевіряти факти, перш ніж обливати брудом … MTV Russia – це філія великого глобального телеканалу, і це єдина філія MTV на всьому пострадянському просторі, і він розташований у Росії, тому так і називається”, – заявила MARUV.
Також за словами української виконавиці, “особливо обдарованим” вона хотіла донести, що на червоній доріжці вона зазначила, що родом з України, а перемогу виходила отримувати під українським прапором. Однак також MARUV зазначила, що вона – артистка, а тому буде їздити на різноманітні премії та отримувати нагороди, де захоче.
“І вистачить мене приписувати куди-небудь! Я не тільки громадянин країни, в якій я народилася, але ще й світовий артист! Тому я буду їздити на премії та з концертами, куди захочу і як захочу, тому що я вільна людина. Я співаю для всіх, кому подобається моя музика. У всьому світі я представляю тільки себе і свою творчість, тому f*ck off”, – написала MARUV. І наприкінці свого звернення вона додала, що наступною нагородою буде Греммі.

View this post on Instagram

Memories from big live show in Minsk ❤️

A post shared by MARUV (@maruvofficial) on


Додамо, що напередодні перемогу MARUV у категорії “Найкращий артист за версією телеканалу “MTV Росія” прокоментував її концертний директор Представник MARUV прокоментував нагороду співачки від MTV Росія Кирило Фельдман. Він також заявив, що така номінація ніяким чином не пов’язує її з російською премією.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here