Стало відомо, як Регіна Тодоренко і Влад Топалов назвали новонародженого сина

0
488

На минулому тижні Регіна Тодоренко і Влад Топалов вперше показали крихітного сина, який народився на початку грудня. Тепер прийшов час і для інших подробиць. У шоу “Привіт, Андрій!” Влад Топалов нарешті оприлюднив ім’я новонародженого сина: хлопчика назвали Михайлом або Майклом – так по-європейськи любить називати малюка Сергій Лазарєв.


“Перший час було складно, незрозуміло, страшно. Я записував на диктофон поради акушера і лікаря – як купати, як мити, як тримати, але все одно нічого не розумів. Зараз вже звик. Все це я роблю із задоволенням. Звичайно, треба віддати належне Регіні. Вона приголомшлива мати, ні разу не обурилася.” – так Влад поділився своїми враженнями від перших місяців батьківства.
“Мені здавалося, що тут такого не спати – ми завжди на гастролях, ми все знаємо, що означає не спати, трішки втомитися. А тут вставати кожні 2 години – це зовсім інші відчуття. Я до цього не був готовий. З цим у мене була проблема після двох тижнів. Тому що перший час ти на адреналіні, на емоціях. Я ж і на пологах був присутній, що теж позначилося – дало свій сплеск адреналіну. Але взагалі, звичайно, це велике щастя. І дякувати Богу, що всі здорові, що всі ми справляємося – зізнався Влад.


Нагадаємо, Тодоренко і Топалов познайомилися минулого літа під час спільної роботи в театрі, восени з’явилися перші чутки про їхній роман, взимку – перші спільні фотографії в соціальних мережах. Уже навесні закохані підтвердили статус своїх відносин і почали публікувати спільні романтичні фотографії в мережі. 25 жовтня Влад і Регіна узаконили свої стосунки. На весіллі були присутні тільки близькі друзі та родичі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here