Святослав Вакарчук про презедентські амбіції: Що б я не відповів, ви все одно не повірите

0
1155

За словами співака, політика – не єдиний спосіб посприяти на громаду. Відомий  український музикант та лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук висловив впевненість в в тому, що його словам про присутність або відсутність презедентських амбіцій не повірять. Про це музикант повідомив в інтерв’ю журналу ELLE.
“Мене весь час запитують на рахунок моєї присутності в політичних рейтингах, президентських амбіцій, бажання чи небажання балатуватись на виборах. А історія про те, що б я вам не відповів, ви все одно не повірите” – повідомив Вакарчук. За словами артиста, є інші способи вплинути на громаду, крім політики.
“Участь в політиці, у виборах – це тільки один з варіантів змінити суспільство. Це ж не президент і не імператор зробили, наприклад японців японцями. Це японці створили Японію якою вона є” – відмітив Святослав.
Він виразив переконання в тому, що з однієї сторони, в країні “повинні з’явитись лідери, особистий приклад яких стане сигналом початку змін”, проте й суспільство повинно бути готовим до цих змін.
“Тільки одночасність цих процесів може дати результат” – додав Вакарчук.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here