Тіна Кароль відреагувала на скандальний ролик Потапа

0
1559

Кілька днів тому Потап розмістив на своїй сторінці в Інстаграм короткий відеоролик, з допомогою якого він вирішив потролити свою колегу по шоу “Голос країни” – Тіну Кароль.
У ролику був відображений фрагмент виступу співачки. Проте в нього Потап вніс свої корективи: замінив емоційний спів Тіни на пронизливий чоловічий крик. Звичайно ж, такий вчинок не з’їхав Потапу з рук. У коментарях під відео шанувальники Кароль масово залишали свої гнівні коментарі з цього приводу.
Співачка не змусила довго чекати, щодо реакції на даний ролик репера Потапа. Але, як виявилося, їй це відео навіть сподобалося.

“Хотів Потап повеселитися, це ж круто! Я завжди будь-яку новину аналізую так – що корисного? Потапа цитували, до нього була прикута увага, Тіну Кароль захищали. Ми обидва опинилися улюблені публікою. Я, звичайно, була здивована, що все це так роздули, що навіть написала в своєму Instagram-Сторіс: “так захрипнути навіть на морозі складно”. Я вирішила підтримати жарт!” – розповіла Тіна в одному зі своїх останніх інтерв’ю.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here