Тодоренко продемонструвала вражаючі результати схуднення

0
353

Не сходити з уст громадськості упродовж року і довше. За лічені місяці завагітніти, заручитись, одружитись та ще й малюка народити – не тільки це вразило світ. Іменита телеведуча Регіна Тодоренко за період вагітності набрала близько двадцяти кілограм зайвої ваги та за найкоротші терміни зуміла їх позбутись – ось що вражає.
Як результат, офіційна сторінка знаменитості в Instagram частково перетворилась на блог молодої матусі, частково на порадник дієтолога. Так чи інакше, прихильники українсько-російської зірки у захваті та активно стежать за її зізнаннями.


Цього разу, точніше – вкотре, Тодоренко поширила у мережі кадр у купальнику. Вражаюче, але колишніх двадцяти зайвих і не розгледіти. Сама ж телеведуча підписала світлину хештегом «худоба» та прокоментувала свої стрункі форми менш мотиваційним чином: «На цьому фото я пишаюсь ракурсом, який обрав фотограф, оскільки не помітно моїх жирних боків, вони усі сховались до піску».
Звичайно, не обійшлась екс-ведуча іменитого тревел-шоу «Орел и Решка» без характерного гумору і сарказму. Юзери зауважили, що форми молодої матусі вражають. Адже ніхто й не сподівався, що Регіні настільки швидко вдасться позбутись «зайвого».

View this post on Instagram

#ведущаяПремии Это была моя первая масштабная премия #Жара @zharatv Вы знаете , так забавно наблюдать за собой в моменты, когда все впервые: наступает жуткий мандраж, чувство неуверенности , самонадеянность вообще тает как апрельский снег. Ох… и казалось бы , «Регина, у тебя так много опыта работы на сцене», но я каждый раз Переживаю перед выходом к зрителю , потому что небезразлична к своей аудитории , потому что хочу удивлять и мотивировать. Много лет назад ко мне подбежала маленькая смуглая кудрявая 7-8милетняя девочка ?? и сказала: «Хочу быть как Регина». Я обрадовалась , но задумалась , как это «как Регина» ??? У меня пирсинг в пупке, татуировки на теле , я не всегда правильно ставлю ударения в словах, иногда путаю значения терминов, не сильна в географии, физике и химии ??‍♀️, забываю хронологию важных исторических событий , ойх…. и ещё столько всего меня во мне бесит ?? С тех пор я много работаю над собой, чтоб мои юные зрители брали с меня пример , и мне за это не было стыдно! Особенно, я горжусь собой, когда ко
мне подходят мамы с детьми и говорят, что назвали дочурку в честь меня в надежде , что она будет такой же творческой и целеустремленной ❤️. Спасибо вам за веру! И спасибо @maxgalkinru за поддержку и сотрудничество ?? Style – @alisaboha @sima_simmi Mua&hair – @yanabuzychkina

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on


До того ж, інстапідписники жартують: «А що робити тим, у кого немає піску, щоб приховати боки?». У будь-якому разі, швидке повернення телеведучої до колишніх форм не можна не пов’язувати із її активним способом життя. Паралельно до виховання сина та заміжжя, новоспечена матуся ще й знаходить час для розвитку власних проектів. Ба більше – для подорожей.
Так чи інакше, феномен надзвичайної популярності Регіни Тодоренко ні для кого не загадка. Адже вона чи не єдина серед вітчизняного зіркового бомонду настільки яскраво продемонструвала, що сім’я зовсім не є перешкодою перед кар’єрними звершеннями, а радше навпаки – ще більше мотивує.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here