Тодоренко розповіла про власні погляди на виховання сина

0
481

Іменита українська-дефіс-російська телеведуча нерідко ділиться із прихильниками подробицями з особистого життя. Усе розпочалось ще минулоріч, коли світ дізнався про вагітність, а згодом і заручини Регіни Тодоренко із російським музикантом Владом Топаловим.
Часу минуло вдосталь. Дівчина стала мамою, відсвяткувала весілля у родинному колі та вже готується до «наступного», на цей раз, гучного та по-одеськи. Втім, паралельно до постійних зйомок, телеведуча не забуває розповідати у мережі аспекти материнства у розрізі зіркового життя.


Цього разу Регіна Тодоренко знову зачепила питання виховання. Хоча й у контексті рекламному, але без відвертостей не обійшлось. Знаменитість зізналась, що у дитинстві полюбляла «творчий безлад». Втім, на відміну від інших своїх ровесників, із її батьками проблем не було. Ніхто ні слова не казав, щоб вона все «ставила на місце». Як результат, зараз у неї немає жодної апатії до явища прибирання.
«Не так давно я задалась питанням виховання дітей і ретельно його пропрацьовую. Читаю різні розумні книжки про виховання, дивлюсь відео, навіть із психологами спілкуюсь. І я замислилась про те, що у дитинстві батьки ніколи не змушували мене до прибирання. Тим часом, як усіх моїх друзів сварили за те, що у них у кімнаті не прибрано та наказували їм прибирати, у моїй кімнаті був творчий безлад», – пригадує молода матуся.

View this post on Instagram

Не так давно я задалась вопросом воспитания детей и тщательно его прорабатываю: читаю разные умные книги о воспитании, смотрю видео, даже общаюсь с психологами. И я задумалась о том, что в детстве родители никогда не заставляли меня убирать в квартире. В то время, как всех моих друзей родители ругали за то, что у них неубрано в комнате и заставляли всё убирать, в моей комнате был настоящий творческий беспорядок. Родители в него не вмешивались, а я говорила, что у меня всё лежит на своём месте. Именно потому, что родители не давили, сейчас уборка в квартире не утруждает меня, а наоборот даже нравится. Особенно когда у меня есть беспроводной вертикальный пылесос POWERstick PRO от Samsung, с которым я могу вычистить свою квартиру до блеска. А как вы думаете, стоит ли в юношеском возрасте заставлять детей убирать в своей комнате? #POWERstickPRO #МойPOWERstick #ПылесосSamsung

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on


А також, зірка додала: «Батьки ніколи не втручались, а я казала, що у мене усе лежить на своєму місці. Саме тому, що не було тиску з боку батьків, зараз для мене процес прибирання не складає ніяких труднощів, а навпаки подобається». Втім, шанувальників таке зізнання обурило. Оскільки «нечупари» у багатодітних сім’ях змушують мам виснажувати себе до останнього.
А ще, дехто зауважив, що артистка неодноразово заявляла у своїх інтерв’ю, що ненавидить прибирання. Це підтверджував і її новоспечений чоловік, Влад Топалов. Так чи інакше, реклама залишається рекламою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here