“Це справжнє кохання”: Потап написав, як сумує за Настею Каменських

0
1972

І хоча медовий місяць і букетно-цукерковий період молодят Потапа і Насті Каменських вже позаду, ніжності між парою, здається, вщухнуть ще нескоро. Слідом за дружиною Потап поділився у Instagram зворушливим кадром, на якому він ніжно цілує свою другу половинку в губи. Мережа неймовірно зворушена.
“Сумую за тобою, крихітко. #love,” – пише Потап англійською мовою під знімком. На фото подружжя позує на сходах: Настя у розкішному червоному комбінезоні, а Потап у своєму фірмовому спортивному стилі.
Шанувальники зіркової пари буквально розтанули від зворушливого знімка: “Яка ж я щаслива, що ви разом”, “Няшні!”, “Як це мило!”, “Які зайченята”, “Ви прекрасні”, “Найкраща і найкрасивіша пара”, “А, Боже, які ж ви солодкі”, “Шик” – пишуть підписники 38-річного продюсера.

View this post on Instagram

Miss u babe @kamenskux #love

A post shared by Oleksii Potapenko (@realpotap) on


Напередодні Настя Каменських також поширила супермилий кадр з цієї фотосесії. Співачка, в свою чергу, не обмежилась коротким текстом, а написала цілий філософський роздум про те, наскільки важливою у стосунках є підтримка.
Красуня пише: “Кожній людині важливо чути: “Ти молодець! Ти все зможеш. У тебе вийде!”…Підтримка – це розуміння, а розуміння поєднує в собі безліч функцій. Наприклад, йти на компроміси і вміння поставити себе на місце іншої людини. Нас створили так, щоб шукати по всьому світу свою ідеальну половину… Моя перебувала занадто близько, і я щаслива, що знайшла його.”
Instagram-юзери вкотре зазначають, що не можуть перестати захоплюватись щирістю зіркової пари. Вони так довго приховували та оберігали своє кохання, а тепер хочуть ділитися своїми почуттями з усім світом.

View this post on Instagram

Пожалуй, самое главное в отношениях помимо любви и интимной близости – это поддержка! Ведь каждому человеку важно слышать: «Ты молодец! Ты все сможешь. У тебя получится!». Поддерживать тоже нужно уметь, а если в семье это было не принято, тогда нужно научится это делать! Поддержка – это понимание, а понимание соединяет в себе множество функций. Например, идти на компромиссы и умение поставить себя на место другого человека. Нас создали так, чтобы искать по всему миру свою идеальную половину. Переживать с ней любовь, страсть, все невзгоды и слезы, понимать, принимать и поддерживать. Моя находилась слишком близко и я счастлива, что обрела его. Желаю каждому человеку найти свою любовь, ценить и беречь ее!

A post shared by NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux) on


Нагадаємо, що весілля Потап і Настя відгуляли з розмахом. За словами Андрія Данилка, воно обійшлося музикантам у близько 3 мільйони гривень. Це й не дивно, адже гостей було понад 200 осіб, а серед них – чимало українських знаменитостей.
Про їхній роман чутки ходили вже не один рік, та в жодному інтерв’ю вони навіть не натякнули на те, що мають романтичні стосунки. Щоправда минулого року восени під одного з випусків “Ліги Сміху” Потап на запитання, чи “мутить” він з Каменських, відповів ствердно. Тоді громадські підозри щодо їхнього роману зросли ще більше і, як бачимо зараз, недаремно.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here