“У старих туфлях”: Фреймут розповіла про часи бідності

0
2006

Іменита українська телеведуча не завжди роз’їжджала дорогими курортами та купувала винятково брендовий одяг. Були часи, коли Ольга Фреймут не могла собі дозволити нової пари туфель та постійно вдягала на зйомки одні і ті ж. Їй, на той час самотній матусі, було нелегко. Але успішна телезірка сьогодні не соромиться ділитись тими «темними» подробицями зі свого минулого.
Завжди усміхнена та впевнена. Фреймут завдячує такому стійкому темпераменту своєму професійному досвіду. «Ревізор допоміг мені виробити імунітет проти хамства. Коли герої наших сюжетів говорили гидоти, я включала навмисну ввічливість, тим самим підкреслюючи поганий характер співрозмовника».

View this post on Instagram

— «Ревізор» допоміг мені виробити імунітет проти хамства. Коли герої наших сюжетів говорили гидоти, я включала навмисну ​​ввічливість, тим самим підкреслюючи поганий характер співрозмовника. А ось за часів «Підйому» мене було легко вивести з рівноваги. Глядачі писали, наприклад: «Давайте скинемся Фреймут на туфли». Пам'ятаю, я плакала, не хотіла виходити в ефір. Тому що заробляла копійки, жила в спальному районі, їздила на роботу на метро, ​​сама виховувала дочку, і у мене дійсно не було фінансової можливості купувати собі багато нарядів. І так – програму весь час вела в своїх єдиних туфлях бежевого кольору, куплених майже не на ринку. Ось тоді мені було реально погано. Дуже погано! #ОльгаФреймут #Фреймут

A post shared by Ольга Фреймут (@freimut.news) on


І всі до цього звикли. Її, як головного Ревізора країни, тримали силою, але вона таки рухалась до своєї цілі. Неодноразово телеведучу принижували хейтери, але вона наважувалась поглянути ввічі кожному кривднику. Ба більше – зі своїми амбіціями вона дійшла до посади Директора школи «Від пацанки до панянки». І причиною стала не лише її приголомшлива популярність.
Знає чи не кожен, що перші кар’єрні кроки на шляху до телебачення Фрейут здійснила ще на ранковому шоу «Підйом», що виходило на «Новому каналі». Ще тоді, за словами Панянки, її було неабияк легко вивести із рівноваги. «Давайте скинемся Фреймут на туфлі», – на той час мама-одиначка не могла на такі коментарі реагувати спокійно.

«Пам’ятаю, я плакала, не хотіла виходити в ефір. Тому що заробляла копійки, жила в спальному районі, їздила на роботу на метро, сама виховувала дочку, і у мене дійсно не було фінансової можливості купувати собі багато нарядів. І так – програму весь час вела в своїх єдиних туфлях бежевого кольору, куплених майже не на ринку», – пригадує телеведуча.
Так чи інакше, зараз життя Ольги Фреймут склалось чи не найкращим чином. Вона – успішна телеведуча, авторка книг, багатодітна матуся та любляча дружина Володимира Локотки, головного директора «Нового каналу». І так, тепер їй вистачає заробітку далеко не на одну пару черевиків, ще й із іменитим лейблом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here