Віталій Козловський усвідомив свою помилку на рахунок виступів у Росії (ВІДЕО)

0
1451

Український співак Віталій Козловський заявив, що концерти в Росії, яка є країною-агресором, відтепер для нього неприпустимі. І прокоментував, чому вирішив виступити в Москві на 9 травня. Про це він розповів у інтерв’ю для “КП в Україні”.
Зазначимо, що інтерв’ю Віталій Козловський давав виключно українською мовою. Він запевнив, що “концерти в Росії, яка є країною-агресором, відтепер для нього неприпустимі”. А на запитання, чому він погодився виступити в Росії, прокоментував:
“Мене не раз запрошували в Москву і кожен раз я категорично відмовлявся. Але дозволив собі поїхати саме на 9 травня”, – сказав співак.

“Я настільки був зосереджений на своїй роботі, піснях, музиці, гастролях, кліпах, що іноді поверхово і вузько дивився на глобальну політичну ситуацію. Думаю, ця вся ситуація мені була необхідна, щоб у всьому розібратися і зрозуміти. Зрозуміти, що артист – це не просто співак або актор, це особа, яка стоїть осторонь від глобальних подій в країні. Це перш за все, свідомий громадянин своєї країни і приклад для своїх шанувальників”, – розповів Козловський.
Він зазначив, що разом зі своєю командою переживав, що їх закидають камінням. Але там ніхто каменями не закидав, закидали на Батьківщині. Ти їдеш туди зі своєю метою, своїми думками, а люди це розцінюють зовсім по-іншому. Тобі здається, що ти все робиш правильно, я не вважав це “зрадою”, – додав український співак.
Віталій Козловський, як відомо, скасував багато концертів в Україні, адже отримав багато особистих погроз.
“Мені дуже шкода, хочу вибачитися перед усіма своїми шанувальниками, що їм довелося здавати квитки. Але більшу частину своїх виступів скасував я сам, тому що були погрози з боку «патріотів», і я не хотів, щоб люди були свідками того, що відбувалося на концертах моїх колег”, – наголосив артист.ц

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here