“Уже 30”: Дантес відверто заговорив про проблеми середнього віку

0
330

Знатний український артист і телеведучий Володимир Дантес вкотре спробував заговорити про мужність з боку «жіночого». Чоловік Наді Дорофеєвої, учасниці дуету «Время и Стекло», знає, що означає бути чоловіком у всіх його проявах, навіть жіночих. Своїми вміннями і «не тільки» артист відверто поділився із іменитим глянцем «Pink». Без яскравого кадру у мережі теж не обійшовся.
Володимир Дантес вкрай часто розповідає на публіку про свої подружні стосунки із Надьою Дорофеєвою, відомою українською співачкою. Разом з тим, телеведучий ніколи не соромиться говорити «хто у їхній сім’ї заробляє більше». Цього ж разу Дантес наважився дати ексклюзивне інтерв’ю для українського журналу стосовно його «тридцятиріччя» і поняття «мужності» в цілому.


Не на жарт заінтригував прихильників пост телеведучого в Instagram. Володимир Дантес чи не одразу після виходу нового випуску «Pink» в тираж поширив кадр зі своїм обличчям на його обкладинці. Нічого би не було дивного, якби не образ, який виконавець обрав для неабияк специфічної фотосесії. А вбрався артист у свою дружину, Надю Дорофеєву.
Яскраво-сині стрілки, що вдало підвели темні очі артиста, новомодна зачіска, якою Додо часто хизується у мережі, а ще – небачена кількість татуювань, це вже у подружжя є спільним (як і зачіска). «Хотіли у мене взяти інтерв’ю, але ж я не знав, наскільки все далеко може зайти. Результат – обкладинка. Всередині ще й одкровення», – прокоментував артист свою появу у новому номері журналу «Pink».

Особливої уваги вартує цитата з обкладинки – «Мне уже 30». Усі, хто знайомі із творчістю Володимира Дантеса, бодай раз чули його хітовий трек за назвою «Мне уже 20». Що ж, вийшло доволі таки промовисто та без ностальгії не обійшлось. Загалом, прихильники у захваті. Та й власне артист тішиться своїм черговим відвертим інтерв’ю.
«Немає ніякої радикальної різниці між «чоловічим» і «жіночим» у наш час. Тому, що ми всі дуже перемішались. Чоловіки стали жіночними, не в такому плані, у якому я б хотів, а жінки стали мужніми, або до вульгарності жіночними», – зізнається зірковий чоловік Наді Дорофеєвої для відомого глянцю.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here