Відверте зізнання: Камалія розповіла, що була жертвою домашнього насильства

0
479

Останнім часом тема насильства над жінками дуже гостро постає у суспільстві і у шоу-бізнесі зокрема. Слідом за співачкою Тетяною Решетняк, 41-річна Камалія також поділилась гіркими спогадами у програмі “Сніданок. Вихідний”, куди завітала разом зі своїми донечками Мірабеллою та Арабеллою.
“Я виросла у такій родині, де батько був садистом. Він знущався над мамою, тому це все було на моїх очах. Це було в моєму житті, дякувати Богу не з Захуром, також це було у маминому житті. Завдяки маминому досвіду я змогла розпізнати таку людину вчасно і втекти,” – ділиться спогадами Камалія.

Камалія навіть зняла відеокліп на пісню “Вільна”, у якому зачепила цю важливу проблему, з якою зіштовхується багато представниць прекрасної статі. Завуальовані кадри знущання над жінкою у відео розчулюють до глибини душі. Зараз зірка зі своїми подругами, за її словами, готують флешмоб у підтримку жінок, які терплять психологічне та фізичне насильство.

Раніше співачка TAYANNA також поділилась своїм гірким досвідом. Вона розповіла, що колишній чоловік їй регулярно зраджував і піднімав на неї руку. Тетяна зізналася, що рана досі не загоїлась, і це дуже впливає на її подальші стосунки з чоловіками.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here