“Він каже, що він мій чоловік”: Злата Огнєвіч про свого нападника

0
407

У кінці лютого на відому українську співачку напали. Чоловік підчатував 33-річну Злату під її будинком, схопив її за руку і почав погрожувати, але, на щастя, співачку супроводжував водій, який встиг вибігти з машини і допомогти. У програмі “Світське життя” зірка розповіла, що їй відомо про нападника.
Злата Огнєвіч зазначила, що зловмисник переслідує її та родину вже більше двох років, але раніше вона не звертала на це належної уваги. “Абсолютно впевнено можу сказати, що це неадекватна людина, яку вже багато разів затримували за невеличкі злочини у Києві і не тільки,” – каже співачка.
Також зірка вказала, що нападник працює у службі таксі, чим загрожує не тільки їй, а й усім людям: “Наступного разу у нього може бути пістолет, ніж або якась там кислота”.

Чого ж хоче нападник? За словами Злати, він хоче поспілкуватися, запевняє, що він її чоловік. “Можливо, він уявив мене янголом, але цього разу я всі нецензурні слова, які знала, спустила на нього. Те, що я вихована людина, не означає, що я не можу дати в пику або послати на три літери,” – говорить знаменитість.
Юрист співачки пояснив, що підстав для затримання нападника немає, поки він не заподіє їй серйозної шкоди. Такі українські реалії, бо закону, який би її захистив, просто не існує. Злата також зазначила, що вже найняла собі охоронця.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here