Віра Брежнєва схудла на новорічних святах

0
2895

Віра Брежнєва вперше за довгий час відмовилася від традиційного салату олів’є і практично не займалася святковими клопотами через щільний гастрольний графік. Коли ж зірка повернулася додому, то була здивована перетворенням, які трапилися з нею.
Після відходу і групи «ВІА ГРА» Віра Брежнєва не загубилася і побудувала сольну музичну кар’єру: співачка випустила безліч хітів і продовжує займатися улюбленою справою, радуючи публіку. Зірка багато виступає і, за власним зізнанням, отримує задоволення від того, що робить.
Віра розповіла, що в листопаді і грудні у неї практично не було вихідних, адже вона провела їх в роботі і не помітила хаосу перед Новим роком і передсвяткової суєти. Більш того, 31 грудня вона також провела в роз’їздах.
https://www.instagram.com/p/B7K4v1ZiQ8Y/
“Новий рік вперше за 12 років святкувала на роботі в іншому місті, тому було все інакше, ніж зазвичай. У мене не було нічного застілля, до якого щорічно я так звикла. Випила символічно півкелиха шампанського з улюбленим колективом. Після концерту ми здорово все разом посиділи в номері: жартували, розмовляли, без їжі, але з шикарним настроєм”, – каже Віра.
Брежнєва відома витонченою фігурою, за якою ретельно стежить. Тому вдень 31 грудня вона позаймалася в залі, а так як до цього зірка два місяці активно гастролювала, то в новорічні свята зрозуміла, що скинула зайві кілограми. “Читаючи, як багато в Новий рік одужали, я виявила, що схудла. Мені не довелося після канікул боятися вставати на ваги”, – сказала Віра.
Стрес і навантаження не обійшли її стороною – після активних виступів вона відчула спустошення, тому тиждень відновлювалася: відпочивала, правильно харчувалася і займалася спортом. Лише кілька днів тому виконавиця хіта «Я знаю пароль» зрозуміла, що її «батарейка заряджена» і тепер можна рухатися далі.
Віра зізнається, що раніше завжди відзначала Новий рік традиційно і навіть подумати не могла, що може бути якось інакше, але в цьому році, змінивши себе, відчула задоволення.
“Це так цікаво, іноді міняти звички, зручні правила, змінюватися самому. Мені дуже сподобалося моє відчуття легкості в святковий період. Бажаю собі і вам такий же легкості фізичної і емоційної на весь рік”, – поділилася співачка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here