Вівторок, 30 Травня, 2023

Віталій Козловський про перший сексуальний досвід: Дівчинці було 10 років, а мені 7 років

Співак Віталій Козловський шокував відвертим визнанням. Артист повідомив, що втратив невинність у сім років зі своєю подругою, яка була на три роки старша. Сталося це у батьківському домі дівчинки.
За словами виконавця, вони дивилися еротичний фільм, який знайшли у будинку. Папа дівчинки захоплювався журналами для дорослих, фотографіями та фільмами сексуального характеру. Після чергового перегляду діти вирішили попрактикуватися.
“Це було німецьке жорстке кіно. Після цього почалася наша з нею практика. Вона була більш зацікавленою та проявила ініціативу. Я ніколи до цього не бачив таких подробиць”, – згадав співак.

Більш того, Віталій Козловський додав, що відбувалося це з якоюсь періодичністю. Коли хлопцеві було 15 років, а дівчині 18 років історія повторилася.
“Ми грали у мене вдома, це для нас була гра. Ми могли грати у привидів, рольові ігри. Причому іноді це відбувалося тоді, коли усі батьки були вдома. Двері напівзакриті та у будь-який момент могли увійти в кімнату”, – розповів Козловський.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,790FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles