Четвер, 13 Червня, 2024

Влад Яма зізнався, за що лає його дружина

Відомий танцюрист Влад Яма може отримати сувору догану вдома.
Харизматичний та талановитий Влад Яма своїми па може підкорити будь-яку дівчину. Але вдома Влада чекають двоє людей, які назавжди полонили його серце – дружина Ліліана та син Леон. Правда, зустрічають вони главу сім’ї не завжди компліментами.
“Мій син може насварити за те, що я занадто довго був на роботі. Буває, він мене не відпускає на роботу, тримає за руку і каже: «Не пущу тебе». Доводиться йти, адже я заробляю для родини та для нього у тому числі. Коли у неділю ми йдемо у ресторан або заходимо у дитячий магазин або магазин іграшок, повинні бути гроші, щоб оплатити все це”, – розповідає Влад Яма.

Ліліана лає коханого чоловіка з іншого приводу.
“За те, що я забув купити листя салату. Дружина любить, щоб я купував їй все, що вона хоче. Іноді прохання не дуже систематизовані. Вона може спочатку сказати одне, через час інше, потім зателефонувати та сказати третє, смс написати четверте, а у месенджер – п’яте. Все це зібрати разом складно, потрібна єдина система. Але я знав, на що йду, коли одружився. Тому реагую спокійно”, – сміється хореограф.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles