Понеділок, 22 Липня, 2024

Володимир Дантес здивував визнанням про поповнення в родині

Співак Володимир Дантес став гостем авторського проєкту Потапа та Олексія Завгороднього. Разом зі своїми друзями та колегами Володимир Дантес поговорив на різні теми, одна з яких стосувалася його сімейного життя зі співачкою Надією Дорофеєвої. Артист зізнався, через що він може вступити в суперечку з Надею та розповів, чи планують вони в найближчому майбутньому поповнення в родині. При цьому відповідь Володимира на останнє запитання здивував публіку.
Дантес каже, що Надя є єдиною людиною, з яким він може сперечатися. При цьому він прислухається до будь-якого зауваження коханої дружини. А ось з народженням первістка Надя та Володимир не поспішають. Вони зараз приділяють час розвитку своїх відносин та творчості. Але при цьому артисти не виключають, що через якийсь час вони захочуть дітей.

“Ми два артисти, які зайняті собою. Ми самі ще діти, по суті. Можна говорити хоч 32, 18, 44 … Ми всередині діти. Ми не знаємо, чого ми хочемо. Весь час думаємо про себе. Ми, на цей момент, в хорошому сенсі – егоїсти”, – відповідає Володимир Дантес.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles