“Як справжня гуцулка”: Джамала показала архівне відео 18-річної давності

0
316

Переможниця “Євробачення-2016” поринула у ностальгію, поділившись з мережею архівним відео з концерту, який відбувся ще 18 років тому. Зірка поширила ролик у Інстаграмі, де вона дебютує у тандемі з оркестром народних інструментів. Шанувальники у захваті.
Джамала розповіла, що їде на репетицію з оркестром “НАОНІ” і вже 12 квітня виступатиме з ними у Оперному театрі. “Згадала свій перший виступ з оркестром народних інструментів. Це було в консерваторії. 2001 рік! Я у справжньому гуцульському костюмі виконую пісню “Ой заграли музики, музиченьки”. Пам’ятаю, було дуже хвилююче,” – ділиться спогадами співачка.

View this post on Instagram

Привіт! ❤️ ⠀ Їду на репетицію з оркестром НАОНІ. 12 квітня в них концерт в Оперному театрі, на якому я стану спеціальним гостем і виконаю народну пісню. (Але всі подробиці пізніше) ⠀ Згадала свій перший виступ з оркестром народних інструментів. Це було в консерваторії. 2001 рік! Я у справжньому гуцульському костюмі виконую пісню «Ой заграли музики, музиченьки». Пам’ятаю, було дуже хвилююче ? ⠀ Я експериментую з різними музичними формами: бенд з 6 музикантів, струнні квартети, джазові квінтети,електронні дуети та різне, але форма оркестру завжди приваблює. Мало що може порівнятися з енергією стількох народних інструментів, такої кількості людей. Це завжди розкіш і велике задоволення! ⠀ Побажайте мені удачі на репетиції ? І слідкуйте за сторіз! #jamala #throwbackthursday #tbt

A post shared by Jamala (@jamalajaaa) on


Також Джа додала, що любить експериментувати з різними музичними формами, але форма оркестру завжди її чимось приваблювала. Зірка пише: “Мало що може зрівнятися з енергією стількох народних інструментів, такою кількістю людей. Це завжди розкіш і велике задоволення!”
Фани у коментарях підтримали свою улюбленицю і захопилися багатогранністю її творчості: “Дуже гарно! Браво! Гуцульський стрій Вам дуже до лиця! Успіху і хай все вийде”, “Я це відео вже 100 разів переглянула. Яка ти тут славна крихітка!”, “Виконання, здавалося б, народної знайомої пісні, але з Вашою унікальною манерою виконання, це абсолютно змінює композицію – дуже незвично, цікаво і круто”, “Браво, Ви все більше дивуєте своєю творчістю!”, “Зовсім юна, така гарнюня, а співає як соловейко”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here