“Як стати ідеальними батьками?”: поради від Тодоренко

0
337

Зіркове подружжя Регіни Тодоренко і Влада Топалова упродовж року не сходить із перших шпальт. Усе розпочиналось із неочікуваної вагітності, продовжилось пропозицією і весіллям, але й до сьогодні не завершилось. Хоча й знаменитості з головою поринули у батьківство, про своїх прихильників вони не забувають. Цими днями у мережі з’явилось ще одне зізнання.
Як виявилось, не все так «чудово», як на картинці. У цьому випадку – як на світлинах з Instagram-профілю. Іменита українська телеведуча, що наразі живе і працює у Росії, нерідко ділиться зі світом фактами із особистого життя. Ніщо не оминає її бажання бути відкритою. На поталу громадськості молода матуся висвітлює і подробиці подружнього життя, і проблеми у вихованні малюка.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

#1ймесяц , день 20й ? Владислав Михайлович отрастил шевелюру(потому что не успевает сходить в парикмахеру), я с отёкшим лицом держусь на позитиве(в полном коматозе??) , хотя уже готова убивать ВМ , потому что он все делает «не так как написано в книгах», @vladtopalovofficial в свою очередь поступил очень разумно и организовал нам встречу с крутейший психологом и автором моих любимых книг @l.petranovskaya . Помните , я вам рассказывала, что мы ходили к психологу ?! Так вот , нашему Майклу ещё не было месяца, а мы сразу пришли с вопросом , можно ли уже изучать с малышом Английский алфавит, а стоит ли включать ему Моцарта на ночь , а нужно ли нанять репетитора по китайскому языку, а сколько спортивных секций посещать – 2 или 3, а в театральную студию отдать, а может начать водить его в музыкальную школу, чтоб в 3 года виртуозно играл на фортепиано как Шопен???!?!!!!!???? Спасибо Людмиле за то, что успокоила нас и дала возможность решить наши задачи) В тот момент мы полетели домой в полнейшей эйфории! Вы ведь наверняка читали #ТайнаяОпора ??? Делитесь впечатлениями , как вам? Что посоветовали бы ещё прочитать ?)

Публикация от regina todorenko (@reginatodorenko)


Цього разу предметом публічного обговорення стало ніщо інше, як виховання кількамісячного сина Майкла (він же Михайло). Регіна Тодоренко хоч і постійно перебуває на знімальному майданчику, не забуває віддаватись справам сімейним. Втім, запитання полягає в іншому – чи не переходить вона межу. Так чи інакше, жінка не соромиться обговорювати усе до найменших подробиць із дитячим психологом.
Ба більше – телеведуча не соромиться ділитись подібним фактом зі своїми шанувальниками, на офіційному блозі в Instagram. Що цікаво, ідея із психологом належить чоловіку новоспеченої матусі, музиканту Владу Топалову. Він переконаний, що батьківство є титанічною працею, яку неабияк складно пройти самотужки. Відтак, вирішив бодай якось її полегшити.


Як зазначає Топалов, йому нерідко доводилось спостерігати за тим, наскільки віддано його дружина ставиться до виховання сина. І, щоб розвіяти її сумніви у собі та полегшити і без цього нелегку справу, Топалов подався по допомогу до фахівця. За психолога він обрав улюблену авторку Регіни Тодоренко, що пише про виховання дітей.
«Пам’ятаєте, я вам розповідала, що ми навідуємось до психолога?! Так ось, нашому Майклу ще не виповнилось місяця, як ми одразу дійшли до запитання, чи можна з ним починати вивчати англійський алфавіт… А може розпочати його водити до музичної школи, щоб до трьох років грав на фортепіано настільки віртуозно, як Шопен?», – не без гумору прокоментувала сімейний візит до психолога Регіна Тодоренко.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here