“Знову мандрує”: куди подалась Тодоренко після пологів

0
732

Знатна мандрівниця неочікувано для себе та громадськості потрапила до шаленої круговерті стосунків. Раптова звістка про вагітність, пропозиція «руки і серця», заручини – на цьому плин подій не завершився. То зірка готується до розписки, то вже говорить про наступний етап святкування весілля. Треба перепочити – і, нарешті, Регіна Тодоренко знову в подорожі.
Працювала до останнього. Повернулась до знімального майданчику чи не одразу після пологового. З маленьким Михайликом переважно сидять бабусі, допоки зіркове подружжя не припиняє займатись справами кар’єрними.

View this post on Instagram

Ребята , этот пост не на правах рекламы, а просто рекомендация и восхищение. Я первый раз отдыхаю в Дубае, ранее была только проездом на пляже ?, где моя бедная задница стала бордового цвета , и весь следующий перелёт я умоляла стюардессу позволить мне лететь стоя ?. За много лет путешествий я третий раз встречаюсь с таким безупречным сервисом ( первый был в Индии, второй – в Таиланде). От того момента, как я подумала, до реализации мысли проходит минут 5 ? Мне здесь даже не нужно открывать рот, чтоб о чем-то попросить. Батлеры как будто знают наперёд, что гостям нужно забронировать столик в ресторане , постирать вещи, найти для племянника безглютеновое миндальное молоко ? . Боже, разве такое бывает? ??? Дубай кажется мне городом будущего! Вдохновляет очень и заставляет развиваться. В общем, я решила снять влог о Дубае. Что вам было бы интересно узнать об этом прогрессивном городе? Отель – @jumeirahzs #jumeirahzabeelsaray #Дубай

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on


Набрати кілька десятків кілограмів і повернутись до бувалих форм у найкоротші терміни. Їй вдається все, якщо цього вимагають об’єктиви камер. Не дивно, адже займається Тодоренко розвитком власного шоу на російському телеканалі «П’ятниця». На мить спинись – і все втрачено.
Втім, інколи таки варто спинятись. Затята мандрівниця у минулому та турботлива матуся сьогодні. Регіна Тодренко не навмання обирала крапку на карті, куди податись із сім’єю на довгоочікуваний відпочинок. Бореться телеведуча із післяпологовою депресію у фешенебельних Дубаях.

View this post on Instagram

#УЛЕТАЕМ Я давно не спала полноценно ?, В феврале у меня было 24 съемочных дня и 4 выходных, за время которых я болела ? И честно вам скажу , моментами чувствовала себя просроченной сосиской , и даже сейчас мне не хватает сил, чтобы дописать этот пост, но знаете , я довольна проделанной работой! Результаты вы скоро увидите на моем ютюбчике #ПЯТНИЦАсРЕГИНОЙ и на TV #Мэйкаперы и ещё парочка клевых реклам) Только мужу время не успела уделить ???, но я наверстаю , обещаю @vladtopalovofficial ❤️❤️❤️ А сейчас я улетаю в тёплые края ) Думаете , отдыхать??)) ?НЕЕТ, РАБОТАТЬ и по совместительству отпуск)! Всем крутого начала весны ❤️❤️❤️❤️❤️ Какие планы на весну? #регинатодоренко #регинапутешественница

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on


Не забарилась новоспечена матуся поділитись подробицями відпочинку зі своїми прихильниками – на офіційній сторінці в Instagram. «Не на правах реклами», – розпочинає знаменитість свій довго пост-оду відпочину в Еміратах.
«Я вперше відпочиваю у Дабаях, раніше потрапляла лише проїздом, коли мої сідниці підсмажились до такої кондиції, що благала стюардесу у літаку летіти стоячи. За багато років подорожей я втретє помічаю настільки досконалий сервіс (вперше – в Індії, вдруге – в Таїланді)», – не без подробиць розповідає зірка.

А також, Тодоренко додає: «Від моменту, як я подумала, до реалізація думки минає п’ять хвилин. Мені тут навіть не потрібно розтуляти рота, щоб про щось попросити… Дубаї мені здаються містом майбутнього! Дуже надихають і змушують розвиватись».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here