Аліна Гросу у чорному боді знялася у пікантній фотосесії

0
1960
Співачка підкреслила розкішну фігуру відвертим вбранням

Українська співачка Аліна Гросу, яка під час виступу засвітила оголені груди, знялася у звабливій фотосесії.
Виконавиця постала на тлі неонових червоних вогнів у чорному боді. Вбрання неабияк підкреслило розкішну фігуру співачки. Серію знімків зірка оприлюднила у своєму фотоблогу. Свій допис Гросу присвятила темі зміни образів. Так, зірка зазначила, що жінка, а особливо творча, повинна завжди бути різною.

View this post on Instagram

#выбирайгросу 1|2|3|4|5 ?) Была я в образе «монашки», была и сдержанной, а иногда и откровенной (хотя разве можно назвать, в наше время, девушку в купальнике – слишком откровенной?? В «эпоху» Кардашьян-Дженнер) .. Была я такой, потому что женщина (особенно творческая) должна быть всегда разной…должна всё время экспериментировать дабы понять и найти себя..как в музыке и творчестве, так и в образах…Хуже, когда ты постоянно одинаковая, когда повергнуто все время оголяешься или прячешь своё тело от непринятия его… всё нужно в меру.. чтобы понять все свои грани, возможности и лучшие стороны.. Сейчас я чаще оголяю свою душу, нежели тело.. но это сейчас☝?? А вы как считаете?)

A post shared by GROSU (@alina_grosu) on


“Була я в образі черниці, була і стриманою, а іноді і відвертою. Була я такою, тому що жінка повинна весь час експериментувати, щоб зрозуміти і знайти себе, як в музиці і творчості, так і в образах. Гірше, коли ти постійно однакова. Зараз я частіше оголюю свою душу, ніж тіло, але це зараз”, – заінтригувала знаменитість.


У відповідь юзери засипали Аліну компліментами. “Ти нереально божественна та жіночна”, “Круті та сексуальні фото”, “Ого-го, це занадто”, – писали приголомшені фани.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here