Анна Сєдокова поділилася ніжним відео коханим

0
343

Відома українська співачка Анна Сєдокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість виклала трепетне романтичне відео з молодим 27-річним коханим, баскетболістом Янісом Тіммою, який молодший за неї на 9 років. Так, артистка та її чоловік забавно бешкетували в машині, обнімалися, і рекламували новий альбом Анни “Про любов”.

View this post on Instagram

#PROlubov Наверное, это совершенно не правильно, выкладывать песни ещё до того, как они официально вышли, но вчера мы были так счастливы, что альбом открылся , что слили половину треков в сториз. Мы так чувствовали и бесконечно хотели поделиться. Я все время отдергиваю себя, когда снимаю нас в стори, ведь счастье любит тишину и что скажут люди… Но я чувствую, что даже если совершу самую большую ошибку, он все равно будет рядом. Поддерживать меня и любить то, чем я занимаюсь так же жарко, как я. А я полюбила баскетбол ? Наверное, это есть одна из формул счастья в паре – уважать и любить профессии и дела друг друга. Спасибо за поддержку. Бесконечное спасибо за любовь. P.S. А #Стильная откроется 6 декабря вместе со всем новым альбомом. А 29 ноября ….

A post shared by ANNA SEDOKOVA< /a> (@annasedokova) on


“Я весь час відвертаю себе, коли знімаю нас в сторіз, адже щастя любить тишу і що скажуть люди… Але я відчуваю, що навіть якщо зроблю найбільшу помилку, він все одно буде поруч. Мене підтримувати і любити те, чим я займаюся так само спекотно, як я. А я полюбила баскетбол”.


Напевно, це є одна з формул щастя в парі – поважати і любити професії і справи один одного.”, – поділилася радістю Сєдокова. Фолловери не пройшли повз: “Бережіть один одного”, “Неймовірні”, “Як ніжно… Краса!”, “Будьте щасливі…ви такі красиві”, “Ви прекрасна пара!”, “Як це мило”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here