Чарівна Леся Нікітюк похвалилася фігурою і величезною колекцією купальників

0
577

Леді Ле ось уже декілька днів як повернулася з італійського весілля Регіни Тодоренко і Влада Топалова, та фотозвіт від зірки зі своєї мандрівки досі триває. На своїй Instagram-сторінці телеведуча продовжує показувати гарячі знімки зі спекотної Італії. Леся поширила новий кадр у купальнику і розповіла фанам, як доглядає за своєю фігурою.
Як виявилося, Леся, яка останні декілька років вражає своєю стрункістю, зовсім не займається спортом. Підтягнуті форми зірки має лише завдяки тому, що обмежує себе у деяких продуктах. Також під знімком Леся розповіла своїм підписникам, скільки купальників є у її колекції.
“47-й купальник! Я їх обожнюю! А з приводу своєї фігури – я її теж обожнюю. Хтось скаже шо в мене живіт не прокачаний. Мені пофіг. Я багато працюю і після танців зовсім не займаюсь спортом – немає часу! Їм все, окрім хліба, жирного і конхфет! П’ю багато… не завжди тільки воду. Любіть себе такими, якими ви є,” – пише телеведуча під знімком.


Підписники Лесі у коментарях почали одразу хвалити свою фаворитку і її форми: “Фігура відпад”, “Феєрична красуня”, “Золоті слова! Кому не подобається, хай не дивиться”, “Ідеальна фігура! Животик прокачений вдосталь, як я люблю”, “Бути самою собою – це круто”, “Богиня!”, “Леська, ти крута”, “Ми вас любимо такою, яка ви є!”, “Леся, ти чудо!”.
Варто зазначити, що Леся Нікітюк полюбляє побалувати фанів своїми кадрами у купальнику. 31-річна телеведуча має чим похвалитися, тому й не приховує своїх форм та довгих ніг. У Флоренції, до прикладу, Леся влаштувала фотосесію у басейні на терасі одного з модних готелів. Краєвиди і сама Нікітюк – неповторні.


Нагадаємо, що на весіллі Регіни Тодоренко і Влада Топалова Леся Нікітюк зловила букет нареченої. Якщо купальників у колекції Лесі 47, то зловлений букет став вже сімнадцятим за її підрахунками. Можливо, скоро слід вже очікувати на весілля самої гумористки?
Нагадаємо, що красуня зустрічалася зі своїм загадковим сусідом упродовж року, однак взимку повідомила про те, що вони розійшлися, “як в морі кораблі”. З того часу про особисте життя 31-річної Нікітюк не відомо нічого.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here