Донька Полякової втекла від батьків до Америки, вже і фото показала: “Машенька, ніколи не вір людям”

0
952


Донька популярної і епатажної української співачки Олі Полякової Маша слідом за зоряної матір’ю активно викладає в соцмережах свої фото. У дівчинки-підлітка вже 100 тисяч фоловерів в Instagram, яких вона часто радує новими постами і подробицями свого особистого життя.


В цей раз Маша Полякова показала незвичайне фото, на якому позує у дорослому образі. Дівчинка відображена на вулиці, десь в Америці. На прогулянку юна модель вийшла у незвичайній червоній блузці з цікавим принтом і чорним низом. Її довге волосся розпущене, а на обличчі немає макіяжу, темні окуляри в червоній оправі Маша заклала на голову. Шанувальники не пройшли повз і почали активно обговорювати нову публікацію дівчинки.

Нагадаємо, що недавно Маша Полякова показала незвичайне фото, на якому позує в дорослому образі – при повному параді, з макіяжем і зачіскою. Схоже дівчинка відвідала якийсь світський захід, на який прийшла в стильному темному комбінезоні з оригінальним принтом і аксесуарами. Довге волосся Маші завите і красиво укладене, а на її обличчі легкий макіяж.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here