Джамала показала свою колекцію вишиванок

0
276

Українська співачка кримськотатарського походження Джамала розповіла про роль вишивки в її житті і зазначила, що де б вона не подорожувала, вишивка завжди покаже, звідки вона приїхала і розповість про Україну.
21 травня, вся країна святкує День вишиванки. Напередодні цього свята Джамала вирішила показати свою колекцію національного костюма і зізналася, що в будь-якій країні світу саме вишиванка може стати твоїм привітанням без слів. Відповідною публікацією артистка поділилася на особистій сторінці в інстаграмі.
Відомо, що Джамала любить експериментувати з нарядами, адже чи не кожен день в її акаунті з’являються нові фотографії з домашніх фотосесій. Вона впевнена, що немає ніяких правил в поєднанні одягу і нічого неможливого. Можна створити образ з різних стилів і виглядати неперевершено.
«Можна міксувати стилі, діставати речі зі старих скринь, надягати мамине, брендове або ноунейм, трендові або давно забуте,» – написала зірка.
Джамала розповіла про вишиванку
Співачка каже, що бувають ситуації, коли подорожуєш по світу і наряд може розповісти про те, звідки ти. Коли я у вишиванці йду по головній площі Стокгольма, або я в Лондоні в Ковент-Гардені, або прогулююся березі Шрі-Ланки, місцеві жителі зупиняються запитати, що за сукню на мені. А я з гордістю відповідаю, що це вишивка!
– сказала Джа.View this post on Instagram

Ви знаєте, що я полюбляю експериментувати з вбранням. Вважаю, що немає жодних правил і нічого неможливого. Можна міксувати різні стилі, діставати речі зі старих скринь, одягати мамине, брендове чи ноунейм, трендове чи давно забуте. ⠀ Але бувають ситуації, коли ти їздиш по світу, а твоє вбрання може розповісти про тебе і те, звідки ти. ⠀ Коли я у вишиванці йду головною площею Стокгольма, чи я в Лондоні в Ковент-Гардені, чи прогулююсь берегом Шрі-Ланки, місцеві жителі зупиняються запитати, що за сукня на мені. А я з гордістю відповідаю, що це вишиванка! ⠀ Вона сучасна, вона красива, вона складна, фактурна, яскрава. Її можна одягати з підборами чи кросівками, капелюхами. ⠀ Коли їздиш по світу, саме вишиванка — це твоє привітання без слів! ⠀ А вже завтра День нашої надзвичайно красивої вишиванки ❤️ ⠀ #ДеньВишиванки

A post shared by Jamala (@jamalajaaa) on


Знаменитість зазначила, що вишиванка сучасна, красива, складна, фактурна, яскрава. Її можна надягати з каблуками або кросівками, капелюхами.
Тому вона вирішила зробити фотосесію, де продемонструвала власну колекцію вишитих суконь. Волосся Джамала поклала рівно, а на обличчі зробила макіяж з чорними стрілками на повіках і коричневої помадою на губах.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here