«Елегантна і щаслива!»: Слава з «НеАнгелів» прикрасила обкладинку українського глянцю

0
1099

Здається, гучний скандал з розлученням Слави з «НеАнгелів» з її чоловіком, пластичним хірургом Едгаром Камінським, потрохи стихає. Співачка тепер живе своїм життям й не припиняє працювати та насолоджуватися кожною миттю. Слава у розкішному образі знялася для обкладинки серпневого номеру українського глянцю «Единственная».
Зірка підкреслила усі переваги своєї фігури, одягнувши поверх масивного піджака стильний корсет на талію. Загадковий погляд і просто неймовірне руде волосся Слави не дозволяють й відвести погляду від красуні.
У своєму Instagram під фото співачка зазначила, що вона «единственная» на ці 30 днів. Під світлиною зірка отримала чимало компліментів від шанувальників: «Ніжна така!», «Красуня!», «Славо, захоплююсь вами і вашою творчістю», «Прекрасна і надихаюча», «Славочко, ти найрозкішніша», «Вау, дуже круто», «Ти така красуня! Ще й талановита! Просто богиня!».

View this post on Instagram

Единственная на эти 30 дней ?

A post shared by Babaslavka (@babaslavka) on


Розлучення Слави з чоловіком стало приводом для численних пліток навколо їхніх персон. Масла у вогонь підлила нова пісня гурту «НеАнгели», що має назву «До и после». У ній йдеться про те, як життя ділиться на до та після переломного моменту. Чим не ситуація Слави?
На своїй Instagram-сторінці зірка навіть поділилась власними думками щодо цього: «Моя ПІСЛЯ стало сенсом мого життя, якого не було ДО. Моє ПІСЛЯ подарувало мені абсолютну любов і можливість чути найзаповітніше слово “Мама”». Шанувальників чи не до сліз розчулила така відвертість зірки, адже її історія нещасливого кохання зачепила багато кого.

Та, схоже, Слава Камінська вирішила не зациклюватись на цій історії. Її, здається, це навпаки веселить. У соцмережах співачка пише, що після гучних заголовкій у пресі з її фото, вона вже боїться викладати світлини навіть з тваринами. Адже, хто зна, скільки ще романів і з ким їй припишуть.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here