“Хочемо дівчинку!”: Регіна Тодоренко задумалась про другу дитину

0
1988

На початку грудня 28-річна телеведуча і 33-річний Влад Топалов вперше стали батьками. Закохані мають сина Михайла, якого ласкаво називають Майклом. Нещодавно Регіна зізналася, що не проти знову відчути радість материнства.
Регіна Тодоренко – приклад молодої матері, яка все встигає. Телеведуча ретельно готувалася до появи первістка. «Я прочитала тонну літератури по вихованню дітей, поспілкувалася з психологами, проконсультувалася на рахунок дитячого сну, замовила доставку їжі на місяць, морально налаштувалася», – зізналася зірка.
Крім того, вона заздалегідь записала випуски свого шоу, а також домовилася з мамою про можливість допомагати з дитиною. Після пологів Регіна швидко повернула колишню стрункість і навіть встигла побувати в Дубаї з немовлям. Тепер відповідальна мати заявила, що не проти знову завагітніти.

View this post on Instagram

#дружба @instylerussia Сегодня я была на актерском тренинге. Как же все-таки интересно изучать людей, нырять в своего партнера, искать в себе и в нем новые краски…Один парень из нашей группы задал вопрос: «А как играть любовь , если я этого человека в жизни ненавижу????» Озадачил нас всех, но коуч провела параллель между этими двумя накалёнными чувствами, сказав: «Любить до ненависти, ведь эти эмоции всегда ходят рядом. Я вот своего мужа моментами ненавижу, а через 2 минуты снова люблю до безумия❤️». Мне этот диалог запал глубоко в душу! Я ведь порой тоже хочу прибить своего мужа @vladtopalovofficial ,как комара, лаптем, но сдерживаю себя, тк понимаю, что без него мне будет одиноко ?, да и в тюрьму не охота?. Какая же все-таки интересная штука эта любовь… (Все подробности о нашем тандеме читайте в @instylerussia ) #barracuda @barracudashoes @noone_russia Съёмочная команда: Фотограф: @tuponogova_volkova Стилист: @chuchuka Ассистент стилиста: Полина Чистякова Макияж и прически: @nataliaoginskaya @yac_style Продюсер: @linaisyanova

A po
st shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on


“Так, ми вже хочемо дівчинку! Я, коли вийшла з пологового будинку, відразу сказала, що, в принципі, не проти народити ще раз. Просто сам процес такий довгий! Спочатку виношуєш дев’ять місяців, потім ще рік годуєш … Багато в чому себе доводиться обмежувати: в їжі, в подорожах. Але все одно хочеться дітей. Багато!”, – сказала Регіна Тодоренко.
При цьому зірка відзначає, що не стала б відмовлятися від роботи. За словами телеведучої, улюблена справа заряджає її енергією. Зараз випуски YouTube-шоу Регіни набирають мільйони переглядів, а на мікроблог підписано 6 мільйонів чоловік.


“Добре, що є моя мама, яка дуже нам допомагає. Для мене робота важлива, як повітря. Тут я черпаю багато позитивних емоцій, якими потім ділюся з сином. І навпаки, Майкл заряджає мене енергією – хочеться згортати гори заради нього, заради чоловіка, заради сім’ї”, – поділилася Тодоренко.
Майбутнім мамам зірка радить побути в декреті, як можна довше, і не рватися в трудові будні. “Я настійно рекомендую всім дівчатам, які планують стати мамами, піти в декрет хоча б на три місяці! Чи не виходити відразу на роботу! Потрібно хоча б трохи прислухатися до себе і до своєї дитини”, – заявила Регіна.

View this post on Instagram

#Мэйкаперы ? Мы с Владиславом Васильевичем @vladislavlisovets пафосно и феерично зафиналили проект #Мэйкаперы ) Это был жесточайший нервный марафон 14тичасовых смен без передышки; вы спрашиваете «как она так быстро в форму после родов пришла»? – пробегАла до гримерки Майкла и обратно в съёмочный павильон около 14-16 км в день (на каблуках ? )?. Несмотря на то, что было сложно, местами напряжённо , я благодарна команде @fridaytv за терпение и уважение друг другу и каждому члену нашей веселой команды за поддержку спасибо ?? @vladislavlisovets @ilyana.erdneeva @alexey_osipchuk @vlasovanatalia @elenakrygina ❤️

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on


Зараз, коли первісток трохи зміцнів, батьки готуються влаштувати повноцінне весілля. Подружжя призначило пишне торжество на липень. Як відомо, пара оформила свої стосунки ще в минулому році, але через вагітність Регіни свято вирішили відкласти.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here