Кароль навколішки заспівала гімн України в Лондоні

0
31839


Нещодавно, популярна українська співачка Тіна Кароль грандіозно виступила в Лондоні. Сольний виступ співачки відбувся в британському концертному залі TROXY.
Артистка представила прем’єру своєї сольної програми “Вибране”, мотивом якої стали кращі номери всіх її сольних концертів за 10 років на сцені. Свій ювілейний тур співачка присвятила своїм глядачам.

Зі сцени британського концертного залу звучали найкращі хіти Кароль: “Здатися ти завжди встигнеш”, “Пам’ятаю”, “Життя триває”, “Намалюю тобі зорі”, “Я все ще люблю”, “Україна – це ти”.
“Любити і прославляти свою країну, де б я не виступала – це моє покликання”, – сказала співачка перед виконанням пісні “Роди, Боже” з музичного фільму “Різдвяна історія”.
Артистка тричі виходила на біс. Під бурхливі овації в одному з найбільших концертних залів Лондона Кароль виконала гімн України . Співачка не змогла втриматися і встала на коліна прямо на сцені.
Глядачі, що прийшли на концерт народної улюблениці в вишиванках та з українськими прапорами, підтримали співачку зі сльозами на очах.
“Наші душі переповнює гордість – в Україні є співачка, яка стала в усьому світі символом вільної і красивої країни”, – пише в соціальній мережі Instagram одна з глядачок концерту.
“Це був найкращий концерт, на якому мені вдавалося побувати. Я ніби повернувся до себе на батьківщину! Неймовірний концерт, найсильніша енергетика “, – пише один з фанатів співачки в мережі Facebook.
Тіна Кароль багато спілкувалася з глядачами під час концерту. Вона розповідала про різдвяний фільм, повторювала, як важливо любити і цінувати улюблених, до того ж поважати ту країну, в якій ти живеш. “Поки живі наші традиції – жива країна”, – сказала Тіна на концерті.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here