Кароль з сином закликала залишатися вдома

0
1569


Співачка Тіна Кароль дотримується вказівки залишатися вдома і разом з сином Веніаміном закликає всіх робити так само. У рамках комунікаційної кампанії Міністерства культури артистка записала відео, в якому звернулася до своїх прихильників.
“#Залишайсявдома закликає Тіна Кароль і пояснює, чому це важливо! Міністерство культури та інформаційної політики України підготувало серію соціальних роликів за участю зірок у рамках підтримки важливої комунікаційної кампанії стосовно профілактичних заходів проти поширення в Україні коронавірусу COVID-19”- написала Тіна.
Тіна Кароль пішла на каратин і знаходиться в заміському будинку разом з сином Веніаміном, який прилетів до мами з США. Співачка регулярно займається спортом, робить вправи на розтяжку і тримається себе в ідеальній формі.
В української поп-діви з’явилося набагато більше часу на соцмережі, тому вона знімає InstaStories і ділиться моментами життя з багаточисленною армією шанувальників. Так, Тіна потішила публіку черговою порцією мотивуючих домашніх селфі.
Судячи по знімках, навіть в домашній обстановці співачка виглядає на висоті. Вона не використовує вдома макіяж, але виглядає при цьому приголомшливо. На милих сонячних знімках Тіна кокетує на камеру, обпалюючи проникливим поглядом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here