Катерина Кухар подражнила фанів пікантними знімками з відпочинку

0
373

Прима-балерина Національної опери України стала однієї з найбільш обговорюваних у медіях артисток балету після того, як стала суддею телепроекту “Танці з зірками”. З тих пір особисте та творче життя зірки постійно на очах вітчизняної публіки. На своїй Інстаграм-сторінці Катерина Кухар поділилась фотографіями з відпочинку, де вона у одному лише купальнику гріється на сонечку.
Вочевидь, Греція припала до душі артистці та її сім’ї. На світлині Катерина релаксує у червоному купальниму костюмі та в окулярах з келихом вина поруч. У підписі до знімку танцюристка поділилась роздумами про значення кохання.
37-річна балерина вразила фанів своєю витонченою фігурою: “Ви як лялечка”, “Ну що тут скажеш – краса”, “Ваша краса врятує світ”, “Сексуальний вигин прими-пантери”, “Як же мені подобаються ці “фривольності”, “Дуже гарна”, “Ви просто шикарна”, “Супер”, “Богиня”.

View this post on Instagram

Love is…. Что такое ЛЮБОВЬ?! ? Для меня это: ✅Физическое и эмоциональное желание быть там и с тем чьё физическое присутствие жизненно необходимо…. ✅Это неподвластная нам химия, природу которой мы не в силах объяснить, даже если будем всеми силами стараться отвергнуть и убежать от неё… ✅Это болезнь, с которой можно жить… Мне совсем не присуща любовь с первого взгляда….. я женщина эмоциональная, но крайне рациональная… ))) Привыкшая проверять всё временем, поступками, а не словами… Долго всматривающаяся, проверяющая, ищущая изъян и подвох… Но, никогда не говори НИКОГДА! ))) Есть места в которых вам ПРОСТО ХОРОШО…..и люди….., которые угадывают твои мысли и желания ….??‍♀️? @abatonisland #abatonisland #loveis #любовьспервоговзгляда #travel #theartofrelaxing #chanceprivateclub @chance_private_club #ekaterynakukhar #? А что для вас любовь?!

A post shared by Ekaterina Kukhar (@ekaterinakukhar_official) on


Катерина Кухар поділилась ще однією спокусливою світлиною, на якій вона оголена лежить на ліжку, вкривається ковдрою та насолоджується часом. “Доброго всім ранку і продуктивного робочого тижня” побажала зірка своїм шанувальникам у Інстаграмі. Також вона пообіцяла привезли сувенір з Греції тому підписнику, який вгадає, про яку машину Катерина мріє. Один з варіантів – машина часу, аби максильно довго продовжувати відпочинок.


Катерина Кухар виступає у складі Національної опери України імені Тараса Шевченка вже упродовж двадцяти років. Вона танцює у парі зі своїм чоловіком Олександром Стояновим.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here