“Королівське новосілля”: Принц Гаррі та Меган Маркл нарешті переїхали у власне житло

0
387

Офіційно: Принц Гаррі і Меган Маркл перед народженням малюка переїхали до своєї нової резиденції, котеджу Фрогмор у Віндзорі. До та від Фрогмору упродовж декількох днів приїжджали та від’їжджали вантажівки: усі речі герцога та герцогині Сассекських вже, вочевидь, у новій оселі.
Джерела повідомляють, що пара, яка раніше проживала в котеджі Ноттінгем на площі біля Кенсінгтонського палацу, “дуже й дуже схвильована, починаючи життя разом з дитиною. Вони прагнуть, аби їхній малюк зміг насолоджуватися їхньою приватністю подалі від усього цього пафосу та золота”. У Кенсінгтонському палаці, наразі проживає рідний брат Гаррі – принц Вільям з сім’єю.

Раніше подруга 37-річної Меган поділилася думками про те, що “герцогиня буде фантастичною матір’ю. Вона має дуже гарні стосунки з дітьми”. Кажуть, що зараз Гаррі зосереджив всю свою енергію на народженні першої дитини і навіть суттєво скоротив кількість офіційних зустрічей.
За словами інсайдерів, він “вже не може дочекатися, коли стане батьком, і робить усе, аби Меган зберігала спокій”. Наразі пара цілком зорієнтована на очікування малюка, а мати герцогині Сассекської, Дорія Рагланд, вже прибула у Лондон і з нетерпінням чекає на зустріч зі своїм першим онуком.

3 першого квітня Меган Маркл офіційно вийшла у декретну відпустку, що триватиме до осені. Також нещодавно королівська пара створила власний аккаунт у Інстаграмі. Як повідомляє BBC, вони побили встановлений рекорд, набравши 1 мільйон підписників за 5 годин 45 хвилин. Зараз за ними стежить 3,6 мільйона користувачів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here