“Маленькі копії”: MONATIK замилував мережу знімками з синами

0
373

33-річний Дмитро Монатик, суддя шоу “Голос країни”, вкрай рідко ділиться з соціальними мережами сімейними знімками. Відомо лише те, що він з дружиною Іриною Демічевою виховує двох маленьких синів. Та неочікувано мультиартист показав Інстаграму дуже милі фото з розважального центру, куди вони усією сім’єю приїхали відпочити – юзери “розтанули” від “няшних” світлин.
На фото два міні-Монатика, одягнені у стилі свого зіркового татуся, тримають усміхненого та щасливого співака за руку, гуляючи одним з київських торгових центрів. “Настільки довгоочікувана сімейна субота,” – пише Дмитро під світлинами.


“Такі модники – одразу видно, що діти Монатика”, “Прекрасні”, “Рівень милості зашкалює”, “Ви такі чарівні разом”, “Ну такі вже гарні”, “Такі милі і талановиті. Я впевнена, що вони себе покажуть у майбутньому”, “Дуже круте фото”, “Пупсики”, “Стильні!”, “Таткові міні-версії. Така милота!”, “Няшки!” – не стримують позитивних емоцій шанувальники артиста.
Нагадаємо, що нещодавно Дмитро Монатик презентував новий кліп на пісню “LOVE IT ритм”. За 4 дні відеоробота набрала 5 мільйонів переглядів на Youtube і тисячі схвальних коментарів. Сам артист назвав цей кліп поки що наймасштабнішим у своїй кар’єрі.

Відео наповнене великою кількістю спецефектів, яскравими образами та танцями. Монатик каже, що у кліпі змальована лінія його життя: усі взлети та падіння. “Я інколи себе дійсно відчував як інопланетянин (герой на перших секундах кліпу), який тільки переїхав до столиці. Занадто відрізнялася ця планета від мого звичного життя”, – розповів артист.
Відомо, що для кліпу режисерська група розробила 53 образи, над якими працювало 5 швачок і 3 асистенти. Офіційно співак представив пісню “LOVE IT ритм” на фіналі “Голосу країни”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here