Маша Єфросиніна у відвертій сукні з’явилась на обкладинці відомого глянцю

0
775

Зірка українського телебачення Маша Єфросиніна, без сумніву, з кожним роком тільки кращає. 39-річна ведуча у сексуальному образі з‘явилась на обкладинці відомого українського глянцю, оголивши довгі ноги та показавши глибоке декольте. Неймовірний вигляд зірки наповал вразив її шанувальників у Інстаграмі, де вона поділилась обкладинкою червневого номера.
У розкішній червоній атласній сукні та з легкими локонами Маша Єфросиніна позувала для обкладинки журналу. Під світлиною зірка поділилась відвертими роздумами про свої комплекси: 
“Моя третя обкладинка Elle. І знаєте що? Якби мені в 20 чи в 30 сказали, що в 40 я буду зніматися в настільки відвертому та сексуальному образі, я б вважала це, як мінімум, знущанням. Тоді найбільшою моєю відвертістю у одязі були підвернуті рукава”.
Телеведуча додає, що вона перебуває у гармонії з собою та почувається ідеально: “Ніколи не пізно перетворити кожен свій комплекс і недолік в унікальну перевагу! Ніколи не пізно закохатися в себе!”.

View this post on Instagram

Please Welcome!!! ⠀ Моя третья обложка Elle … ⠀ И знаете что? Если бы мне в 20 или в 30 сказали , что в 40 я буду сниматься в настолько откровенном и сексуальном образе, я бы сочла это, как минимум, издёвкой- тогда самой большой моей фривольностью в открытости одежды были подкатанные рукава… ⠀ И поверьте, девочки, испытать то, что я чувствую именно сегодня, глядя на себя новую, себя уверенную, и в этом возрасте – я желаю такое познать всем вам! Никогда не поздно превратить каждый свой комплекс и недостаток в уникальное достоинство! Никогда не поздно влюбиться …В СЕБЯ! ⠀ Собственно и наш с @elle_ukraine разговор об этом! Читайте и делитесь впечатлениями #вашаМаша

A post shared by Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) on


Шанувальники Маши Єфросиніної теж помітили палаючі очі та красу своєї улюблениці. У коментарях вони висловили свій захват від знімка: “Яка ви, Машо, просто вау!”, “Ну нічого собі!”, “Дуже благородна! Залишайтесь такою ж прекрасною!”, “Красива леді в червоному!”, “Як можна бути такою гарною?”, “Ви прекрасна! І далі тільки краще! Як дороге червоне вино!”, “Це надихає кожного!”, “Шикарна і незрівнянна!”.
Нагадаємо, що окрім кар‘єри телеведучої, 39-річна Маша також є спікером з психології, на лекціях з якої ділиться власним життєвим досвідом. Окрім цього, зірка займається благодійністю та дизайном одягу. Нещодавно зірка запустила власну лінію домашнього одягу під назвою “Mashsh.wear”. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here