Маша Єфросиніна замилувала Інстаграм відеороликом з 5-річним сином

0
450

39річна українська телеведуча Маша Єфросиніна часто вражає свою Інтернет-аудиторію милими домашніми світлинами та відео. У Великдень суддя проекту «Дивовижні люди» привітала зі святом своїх підписників і доповнила це кумедним відео зі своїм 5-річним сином Олександром, який з задоволенням наминав пасочку.
Маша раніше розповідала, що син дуже хоче стати полійцейським, тому ходить по дому лише у формі «копа». Отож, ведуча зняла хлопчика на відео у такому образі. Олександр з’їв більшу частину паски, назвавши це одним шматочком. Підписників кумедне відео дуже розсмішило та замилувало:
«Саша – чудо із чудес! Щира, відкрита дитина!», «Улюблений поліцейський Олександр! Я теж паски люблю і тільки верхівки!», «Який він класний!», «Молодець ваш поліцейський, чесно зізнався, за це і отримав винагороду!», «Він такий кумедний», «Який солоденький поліцейський!», «Дуже-дуже схожий на вас!».


Раніше телеведуча зворушила своїх Інстаграм-фолловерів ніжною світлиною з Олександром. «Як же інколи хочеться, аби час зупинився,» – підписала фото ведуча. Окрім сина, Маша Єфросиніна також виховує 15-річну доньку Нану, яку 25 квітня привітала з Міжнародним Днем доньки. 


Нагадаємо, нещодавно Маша Єфросиніна презентувала власний бренд домашнього одягу та аксесуарів «@mashsh.wear». Телеведуча пропонує жінкам забути про затерті домашні халати та розтягнуті футболки, а натомість виглядати красивою та доглянутою навіть удома з дітьми та чоловіком. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here