“Мій вчитель і гуру!”: Наталя Могилевська зворушливо привітала Влада Яму з Днем народження

0
833

Наталя Могилевська та Влад Яма були, напевно, однією з найцікавіших пар серед усіх сезонів легендарного танцювального шоу. Усі впевнено приписували їм роман – настільки гармонійно виглядали вони у тандемі. Та, як виявилось, Влад і Наталя завжди були лише друзями, а вчора Могилевська “за старою дружбою” зворушливо привітала танцюриста з Днем народження.
На своїй Instagram-сторінці співачка показала архівні фото з їхніх виступів у “Танцях з зірками”. На користувачів одразу нахлинули приємні спогади десятирічної давності, де Влад був у образі Маски чи у класичному костюмі кружляв тендітну Наталю у вальсі.
“Сьогодні День народження святкує мій учитель, ГУРУ, ветеран танців, Бог, наставник і кращий танцюрист України – Влад Яма! Влад, написала як ти просив. Владик, ти все знаєш сам.. я тебе вітаю, бажаю креативних ідей і яскравого втілення! Ну і кажучи молодіжним мовою: «З др»,”– пише зірка. Яма у коментах жартівливо відзначив, що називати його “ветераном” він не просив.

View this post on Instagram

Сегодня день рождения празднует мой учитель, ГУРУ, ветеран танцев, Бог, наставник и лучший танцор Украины – Влад Яма! ? Влад, написала как ты просил ??? Владик, ты все знаешь сам…я тебя поздравляю, желаю креативных идей и яркого воплощения! Ну и говоря молодежным языком: «С др» ? #владяма #деньрождения #могилевская #натальямогилевская #параномервосемь #ятанцевала #танціззірками #танцысозвездами

A post shared by Наталья Могилевская (@nataliya_mogilevskaya) on


Також Наталя Могилевська показала на своїй Instagram-сторінці відео з репетиції одного з номерів її концерту, у якому Влад брав участь. У ролику пара неймовірно запалює під популярну пісню Могилевської “Этот танец”.
Здається, якби співачка замість музики у молодості обрала танець, Україна б поповнилась ще однією легендарною танцювальною парою. І хоч здобути перемогу разом їй у проекті “Танці з зірками” не вдалося, Наталя виборола її за них двох у новому сезоні 2017 року, де Влад, до речі, посів крісло члена журі.


У 2017 році партнером Наталі Могилевської став танцюрист Ігор Кузьменко, а головними суперниками у фінал – Надя Дорофеєва та Женя Кот. Тоді за їхнім змаганням спостерігала вся країна і співачка врешті-решт довела, що ще 10 років тому вона була гідна цієї перемоги.
Відомо, що задля проекту три роки тому зірка схудла на 25 кілограмів. Своїми результатами Наталя продемонструвала, що налаштована рішуче і ні за що не збирається пасти задніх.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here