Міс Україна повідомила, що перебуває у пошуку партнера

0
688


Дівчина розкрила неприємні секрети світу бальних танців. Міс Україна-2016 Олександра Кучеренко, яка танцювала із Дмитром Комаровим у “Танцях із зірками”, розповіла, що перебуває у пошуку партнера для бальних танців, йдеться у “Світському житті”.
“Я продовжую займатися бальними танцями. Зараз у пошуку партнера. Я насправді не хочу займатися для себе, для підтримки фігури. Я дуже цілеспрямована особистість. Якщо чимось займаюся, то хочу мати результат. Тому і партнера підшукую для себе не абиякого, а такого, щоб він мав такий самий рівень у танцях, як і в мене, щоб ми могли далі займатися і брати перемоги”, – сказала Кучеренко.

Вона також зауважила, що заняття бальними танцями – дороге задоволення. Великих фінансових вкладень вимагають гарні костюми, поїздки за кордон та уроки у майстрів, які можуть коштувати до 500 євро за одне 45-хвилинне заняття.
Крім того, дівчаткам складніше, тому що партнерів вистачає не на всіх. І подекуди хлопці беруть з дівчат гроші за те, щоб займатися з ними танцями.
“Я не можу сказати, про які суми йдеться, але чула, що дуже багато. І навіть заключають контракти, що цей хлопчик танцюватиме і робитиме все, що заплановано”, – розповіла Олександра.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here