“На старті”: вагітна Сніжана Бабкіна прибула у пологовий будинок

0
2056

Бабкіни в очікуванні дива! Зіркове сімейство Сергія та Сніжани Бабкіних аж у березні, коли жінка була вже на сьомому місяці вагітності, зізналися публіці, що очікують на третю дитину. З того часу уся країна разом з зірками не може дочекатися, коли на світ з’явиться ще один маленький Бабкін. Це буде хлопчик.
Термін уже на носі. На своїй особистій сторінці у Instagram Сніжана Бабкіна поширила кумедне фото у “чоботах-скороходах”, зазначивши, що вони “вже на старті у світле майбутнє”. У геолокації актриса вказала пологовий будинок “Лелека”, що розташований поблизу Києва – саме там зірка буде народжувати, як і розповідала раніше.


У Сніжани вже помітно округлився животик і побільшали щічки. Прихильники зіркової мами у коментарях підтримують Бабкіну і бажають їй легких і швидких пологів, а також зазначають, що вже не можуть дочекатися появи на світ малюка.
Сергій Бабкін, звичайно ж, у такий важливий момент перебуває поруч з дружиною. Він також вирішив приміряти казкові чоботи і поширив на своїй сторінці пост з аналогічнии текстом. Аудиторія зачарована щирістю милого зіркового подружжя.


Бабкіни, нагадаємо, вже виховують двох дітей: сина Артура і доньку Веселину. Раніше 33-річна Сніжана Бабкіна розповідала, що за період третьої вагітності набрала найбільше кілограмів, порівняно з двома попередніми.
“Ростемо не днями, а годинами. З Артусиком мені був 21 рік, за всю вагітність я набрала 7 кг. З Веселинкою мені було 25 і +10 кг. Зараз з синочком вже + 11 кг, але все ще попереду,” – писала у своєму Instagram актриса у квітні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here