“Робила губи?”: Надя Дорофєєва відверто розповіла про пластичні операції

0
564

Надя Дорофєєва відверто відповіла навіть на інтимні питання
Відома українська співачка, солістка групи “Время и Стекло” Надя Дорофєєва порадувала фанатів в Instagram новим постом. Нещодавно знаменитість виставила в Сторіс кілька яскравих кадрів, відповідаючи на найбільш цікаві запитання від шанувальників. Так, артистка відверто розповіла про пластичні операції, стиль, те, що її дратує, домагання в мережі і гармонію з собою.

Красуня зізналася, що ніколи не робила уколи краси заради пухких губ, хоч їй не вірять навіть деякі друзі. Дівчину бісять буллінг, агресія і заздрість, а ще вона ненавидить коронавірус, про що не раз говорила у своїх постах, дотримуючись самоізоляції разом з чоловіком Володимиром Дантесом. У більшості випадків Надя демонструє кадри з ідеальною зачискою, однак догляд за волоссям дається співачці не так і легко. Дорофєєва випробувала на собі безліч масок, ампул, рідко сушить волосся феном.
Також артистка заговорила про гармонію з собою. Раніше, здавалося б, така впевнена на перший погляд красуня Надя, зізнавалася, що у неї маса комплексів, але вона вчиться від них позбавлятися. Дружина Дантеса практикує розслаблення, оточує себе лише людьми, з якими їй комфортно і присвячує багато часу улюбленій справі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here