Ні слова про Кароль – Балан зізнався про свій ідеальний ранок

0
431

Балан розповів про свій ідеальний ранок
Відомий молдавський виконавець Дан Балан, який був тренером в українському талант-шоу “Голос країни”, і якому приписують бурхливий роман з не менш відомою співачкою Тіною Кароль, зізнався про свій ідеальний ранок. Відповідний ролик з артистом оприлюднили в соцмережі Instagram.
Відтак, у відео, яке ймовірно відзняте кілька років тому, адже на ньому Балан виглядає досить молодо та має унікальний чорний капелюх, дає інтерв’ю для журналістів. Відтак, один з них запитує артиста, який ранок для нього є ідеальним.
“Мій ідеальний ранок той, коли я прокидаюся і відчуваю, що саме той ідеальний ранок”, – коротко сказав артист та почав кумедно сміятися.
Щодо користувачів соцмережі, то такий ролик їм сподобався – про це свідчать сотні лайків та коментарів стосовно того, що Тіні Кароль, з якою артиста останнім часом все частіше бачать разом, поталанило.
До слова, Кароль вже не перший рік приписують роман з харизматичним виконавцем Даном Баланом, і хоч сама парочка ніяк не коментує ці чутки, шанувальники як і раніше сперечаються: одні запевняють, що це такий спосіб для залучення уваги до проекту “Голос”, інші – щирі почуття.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here