Нове фото Насті Каменських заінтригувало шанувальників

0
1488

Особисте життя співачки завжди було досить загадковим, шанувальники намагаються розпізнати зміни до подробиць. Сама ж Каменських тільки підігріває такий інтерес публіки фотографіями на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.
На своїй сторінці в соціальній мережі Instagram Настя Каменських часто ділиться подробицями свого творчого життя, але ось про особисте дізнатися досить складно.

View this post on Instagram

#mood ?

A post shared by NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux) on


Побачити зміни можна тільки по дрібних деталях, які моментально обростають здогадками. Так, зірка нещодавно опублікувала в мережі нове інтригуюче фото. Воно могло б залишитися непоміченим, але ось величезна кільце, яке характерно для заручин, просто підірвало мережу.
Відомо, що кадр був зроблений в ресторані, обстановка якого досить інтимна, як і відвертий мереживний наряд NK. Помітно, що до губ вона притискає палець з кільцем, а в підписі є підступний смайл, який тільки підігріває інтерес.


Шанувальники тут же засипали Каменських питаннями про заручини і заміжжя, також не обійшли стороною її красу та грайливість.
Багато фанатів помітили, що раніше зірка не одягала прикраси на безіменний палець правої руки, що ж змінилося тепер? Нагадаємо, що шанувальники Потапа і Насті давно підозрюють їх в романі та постійно просять прокоментувати свої стосунки, проте коментарів поки не отримали.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here