Олена Кравець показала новий знімок 16-річної доньки: їхня схожість вражає

0
691

Кажуть, що яблуко від яблуні недалеко падає, і таки мають рацію. Олена Кравець і її 16-річна донька Марія уже вкотре це доводять, а особливо це помітно на фотографіях, коли мить зупиняється. На своїй сторінці у Instagram гумористка поширила новий кадр, де її донька у оточенні дельфінів щиро посміхається з басейну і просто вражає своєю схожістю з зірковою мамою.
Олена Кравець доволі таки нечасто ділиться у мережі кадрами членів її сім’ї. Та 16-річна донечка вже вдруге за два місяці з’являється у стрічці зірки. Користувачі відзначають їхню надзвичайну подібність у зовнішності: «Це Олена чи донька Олени?», «Ваша копія», «Капець, як схожа на маму. Красуня!», «Ваша донька – ніби ви в молодості».

View this post on Instagram

Даже не знаю, кто тут больше счастлив? Спасибо @nemo_hotel_odessa за чудные три дня у вас в гостях от нас с @ma_kravets!)) А теперь о важном. Эти факты известны немногочисленной аудитории, но об этом нужно знать, дабы иметь полную картину происходящего и объективный взгляд. Если вы думаете, что дельфинарий – это то же, что и цирк с животными со всеми вытекающими, пару слов в защиту именно Немо. Первое. Здесь все животные выкуплены на консервных заводах в Японии. Это значит, что если бы их не купили, они бы пошли на консервы:(((( Второе. За 15 лет здесь родилось 25 дельфинят!!!! Это о любви, как вы понимаете. И третье. Более 1500 дельфинов каждый год погибают в Чёрном море в сетях браконьеров. И в первую очередь нужно решать эту проблему. И ещё один факт. Продолжительность жизни дельфинов в дельфинариях намного выше, чем в живой природе. Почти в два раза. Без комментариев. ??????????????

A post shared by Elena Kravets (@lennykravets) on


Під знімком Олена порушила надзвичайно контраверсійну тему про життя тварин у дельфінаріях, чим спричинила неабияку дискусію під дописом. Чимало користувачів засудили зірку за її позицію, що дельфінарії – це добре, та Кравець на коментарі підписників вирішила не відповідати.
Нагадаємо, що окрім 16-річної Марії Олена з чоловіком Сергієм виховують дворічних двійнят Катерину та Івана. Обличчя малюків зірка у мережі не показує, однак полюбляє зворушливо зазнимкувати їх ззаду.


Чоловік знаменитості, Сергій Кравець, з яким вони разом ще з часів студентства, також працює у студії «Квартал-95». Він є креативним автором текстів для гумористичного шоу. Сім’я нечасто з’являється на світських заходах, вочевидь, Кравці високо цінують час разом з дітьми та родинний затишок.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here