Ольга Фреймут стала героїнею культового мультика від Netflix, допомагає порадами принцесі-п’яничці

0
451

Ольга Фреймут поділилася радісною новиною, виявивши себе в популярному мультфільмі
Скандальна українська телеведуча Ольга Фреймут просто обожнює привертати до себе увагу різними способами в Instagram і Facebook. Нещодавно знаменитість висловила своє занепокоєння коронавірусом COVID-19, закликаючи прихильників сидіти вдома.View this post on Instagram

Друзі, приємно, що не минуло й доби, а в #марафонсучаснихманер вже майже 6000 учасників. Це гарний знак: в етикеті є потреба. Для тих, хто ще не з нами, ласкаво просимо. Ще є 24 години, щоб стати учасником. Перейдіть за посиланням у профілі, будь ласка. Майже місяць я працювала над курсом. Записувала уроки у гардеробній кімнаті???????? , бо ж студії звукозапису на карантині. Іноді до моєї комори забігали діти – я збивалася з думки, і все доводилося переписувати ??? Одного разу Євдокія сиділа біля мене на підлозі і підозріло мовчала. Я дочитала фрагмент про помилки в стилі… і ?!!!! Зрозуміла, чому дитина причаїлася: її брови були намальовані чорною ручкою!!! Марафон «Сучасних манер» зроблено з професіоналами; мою методику схвалено «Debrette’s”! Я рада запросити вас на курс, що є вищою освітою у сфері етикету.

A post shared by FreimutOlia (@freimutolia) on


Так, артистка показала, як не нудьгує в чотирьох стінах на самоізоляції, дивлячись різні мультфільми і наткнувшись на анімаційну картину “Розчарування” про середньовічну принцесу, падку на алкоголь. До речі, мультфільм на платформі Netflix від творця культових “Сімпсонів”. Перекладачі ж постаралися зробити серіал ще більш захоплюючим і смішним для українців, талановито озвучивши героїв, а в одному з епізодів згадавши про Ольгу та її фірмове “Ольга Фреймут рекомендує”.
“Як приємно! «Ольга Фреймут рекомендує п‘явки» Випадково натрапила на неповторний мультсеріал про принцесу п‘яничку! “Розчарування” – серіал від творця “Сімпсонів” на платформі Netflix. Дякую!!!” – поділилася емоціями Фреймут.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here