Ольга Цибульська поділилась секретом щасливого сімейного життя

0
528

33-річна українська співачка Оля Цибульська з самого початку кар’єри приховувала свого чоловіка. Ніхто і ніколи обранця зірки не бачив, однак, судячи з розповідей артистки, вона дуже щаслива у шлюбі. У своєму Інстаграмі Оля розповіла свій секрет подружнього життя.
Зірка поширила домашню світлину, на якій сидить на своєму чоловікові, обличчя якого, звісно, не видно. Під кадром Цибульська пише: “Я ігнорую свого чоловіка. Після повернення шанувальника моїх борщів з роботи 20 хвилин не чіпляюсь до нього (психологи радять – я практикую).
Ні питаннями: ну шо, ну як? Ні розповідями про свій чудовий/фіговий день. Дайте людині сходити в душ, зрозуміти що режим #робота закінчився, і тепер він вдома і вихідний. Мовчки підсуваєш вечерю, а коли ситий і видихнув – муркаючи диктуєш свої мрії. Поки що все працює. Якщо брикається – захват #самкабогомола на фото. Можна повторювати в домашніх умовах”.

View this post on Instagram

Я ігнорую свого чоловіка ???Після повернення #шанувальникамоїхборщів з роботи, 20 хвилин( знаю складно )не чіпляюсь до нього (психологи радять – я практикую )??Ні питаннями :ну шо? Ну як ? ⛔️Ні розповідями про свій чудовий/фіговий день. ⛔️???‍♀️Дайте людині сходити в душ , зрозуміти що режим #робота закінчився і тепер він #вдома і #вихідний ?❤️Мовчки підсуваєш вечерю, а коли ситий і видихнув – муркаючи диктуєш свої мрії ????Поки що все працює. Якщо брикається- захват #самкабогомола на фото ?Можна повторювати в домашніх умовах?У вас же теж є свої #лайфхак ? Діліться ?

A post shared by Оля Цибульська (@cybulskaya) on


Нагадаємо, що Оля Цибульська зі своїм чоловіком виховують 4-річного сина Нестора. Обличчя хлопчика співачка також приховувала доволі довго. У березні зірка з сином знялися для обкладинки відомо україїнського глянцю, де й показала хлопчика світові. За словами Цибульської, Нестор сам заявив, що хоче публічності, адже “він її син”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here