Оля Полякова показала свого чоловіка, який старший за неї на 15 років

0
365

Відома українська співачка Оля Полякова на світські заходи з офіційним чоловіком не виходить, але він у неї є. В нашій статті читайте про нього та дивіться, як він виглядає.

Оля Полякова – головна блондинка української естради. Її популярності позаздрять багато молодих артистів, але її шлях до слави був довгим. Щаслива випадковість познайомила її з бізнесменом Вадимом Буряковським, який на той момент був дуже успішним і багатим та влаштовував вечірку на свій день народження, замовивши розважати гостей співачку. Нею виявилася Оля Полякова, яка зразу сподобалася імениннику, тому він часу не став тягнути і знайшов номер красуні та вже скоро їй подзвонив.

Оля Полякова з чоловіком

В той час у Вадима була інша дружина, але дітей в сім’ї не було, а почуття до Полякової він не зміг стримати. Сама співачка в інтерв’ю зізнавалася, що спочатку стала коханкою свого чоловіка і знала про це, але він довго не розтягував цю драму та любовний трикутник і розірвав його, обравши Олю.

Оля Полякова з сім’єю

Між ними суттєва різниця у віці, але вона не заважає їм бути щасливими один з одним і берегти сім’ю, яку вони створили. В рік весілля у пари народилася старша дочка Марія. Весілля було як у казці – коханий зробив для Полякової все як вона хотіла, оскільки мав таку фінансову можливість.

Він же фінансував її творчість в самому початку, коли Оля ще не здобула популярність і тільки намагалася пробитися на сцену. Також у пари є молодша дочка Аліса. Зараз дівчата вчаться у Великобританії – Маша у музичному вузі, а Аліса у школі-інтернаті.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here