Оля Полякова здійснила свої мрії

0
1114

Напередодні Нового року Оля Полякова знову з’явилася в об’єктиві Соні Плакидюк. В інтерв’ю для журналу Viva! співачка розповіла про будівництво будинку, таїнство спілкування з океаном і на яких умовах готова представляти Україну на Євробаченні. 2017 рік став приголомшливим для Полякової: співачка дебютувала в кіно і на паркеті, запустила авторське шоу “Зоряні яйця” на Новому каналі і провела найбільш масштабний концертний тур по Україні.
Ось що думає з цього приводу сама артистка: Здорово, коли на мої концерти приходять люди зі скепсисом, або просто за компанію, або жінки чоловіків привели, а в підсумку, вони стають моїми прихильниками. Це те, до чого я прагну: заманити в своє коло людей, які до цього були не готові. Зростаюче число “новонавернених” – мені здається, це прекрасний результат”, – розповідає співачка.

У щільному робочому графіку Оля знайшла місце і для втілення своєї давньої мрії: добудувати будинок. За словами Полякової, від першого бруска до штори – абсолютна творчість артистки.
“Я нарешті здійснила свою мрію – завжди хотіла велику спальню, – ділиться деталями грандіозної стійки Оля. – Ще одну мрію я втілила: дозволила собі розкішну терасу в 35 метрів. Тепер у мене там дивани, зимовий сад, мандаринові дерева, величезний стіл для гостей, за яким може поміститися 22 особи! І ще під моєю спальнею помістилося 2 гостьових спальні, а під ними – увага! – 100-метровий льох. Нарешті мої сири будуть жити кожен в окремих кімнатах”.
Для шанувальників Полякової як і раніше залишається відкритим питання участі співачки на міжнародному конкурсі Євробачення. Вперше Суперблондинка публічно озвучує умови своєї присутності в ньому: “Я готова до цієї роботи, але не за свій рахунок! Якщо брати участь, то тільки якщо покличуть саме мене, як це було з Ані Лорак і Данилко, а не запропонують купити лотерейний квиток”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here