Оля Цибульська замилувала Інстаграм світлиною з сином

0
557

Наприкінці березня Оля Цибульська врешті-решт зробила те, на що її прихильники чекали упродовж чотирьох років: співачка показала обличчя свого сина Нестора, якого увесь час після його народження старанно приховувала. Тепер Нестор – зірка Інстаграму своєї зіркової мами. Нове фото напрочуд замилувало шанувальників.
“Щастя у кожного своє. Хтось міряє його каратами і вартістю нової сукні. Хтось цілями. Хтось смачною їжею. Моє #щастя дочекалось маму з гастрольних поїздок. А від чого щасливий ти?” – пише Оля під знімком, де тримає хлопчика на руках.
У коментарях прихильники співачки відзначили, що Нестор дуже схожий на маму – такий же симпатичний: “Фото кайф”, “Дуже гарні”, “Синочок копія мами”, “Які ви милі”, “Фото чудове, синок гарнюній, як і мама”, “Ви такі щирі та щасливі”, “Ви чудові”. Нагадаємо, що Оля Цибульська у березні знялась з сином для обкладинки українського глянцю, де вперше й показала хлопчика.


Вчора на своїй сторінці у Інстарамі зірка поділилась й сумною новиною. У Олі Цибульської викрали автівку: “Вкрали машину. ВК 8171 ВХ Toyota Raw4 Hybrid чорного кольору. З 17-19:00 за адресою Парково-Сирецька 9 у Києві. Припаркувалася біля парку Сирецького”. Співачка просить фанів допомогти з пошуками.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here