“Ось це дівчина!”: 17-річна внучка Софії Ротару вразила своєю вродою

0
11507

Дівчина перейняла красу від своєї відомої бабусі, так вважають фанати. Не секрет, що у легендарної української співачки Софії Ротару є внучка. Дівчину назвали на честь своєї бабусі – Софія. Незважаючи на свій юний вік, 17-річна Софія вразила своєю красою всіх фанатів, яких з кожним днем ​​стає все більше і більше.


Сама Софія Ротару є головною фанаткою молодих моделей. У Instagram зірки можна часто зустріти не тільки її знімки, але і фотографії внучки. Під ними співачка завжди хвалить молодшу Софію, заявляючи, що пишається нею.


Якщо ж подивитися коментарі під постами моделі, то таку ж позитивну думку мають тисячі прихильників. Вони пишуть: “Ось це дівчина!”, “Красива зовнішність”, “Магічний погляд”, “Ти просто принадність” і так далі.

View this post on Instagram

Golden hour.

A post shared by Sofia Eve (@iamsofiaeve) on


Багато шанувальників помітили, що 17-річній Софії краса передалася від її бабусі. Фанати знайшли схожі риси в зовнішності дівчини з її бабусею. Деякі також помітили, що на загальних фотографіях Софії Ротару і її внучки, обидві виглядають практично однаково з точки зору віку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here