Регіна Тодоренко поскаржилася на проблеми зі схудненням

0
2952

Відома телеведуча Регіна Тодоренко, яка дуже часто ділиться подробицями своєї вагітності з шанувальниками, даючи їм рекомендації і поради, на даний момент дуже зайнята схудненням до літа. Молода матуся встигла піти в тренажерний зал, а зараз вирушила ще і на танц-клас, про що повідомила в Instagram.
На фото зірка “Орла і решки” застигла біля дзеркала в балетній позиції. Регіна зізналася, що заняття даються їй вкрай непросто, адже вже на третій день після пологів вона практикувала йогу. Мета Тодоренко – позбутися п’яти кілограм, адже їй вже вдалося позбутися від 15-ти.

“Нарешті вирвалася потанцювати. Ноги взагалі мене не слухаються. Це після чи пологів якісь затиски, чи я просто запливла жиром через тонни з’їдених круасанів за час вагітності. Здавалося б, на 3-й день після пологів у палаті я займалася йогою, а тут на балеті навіть ногу від паркету складно відірвати.
У мене челленж – треба скинути ще зрадницькі 5 кг. Примітка: за вагітність я набрала 18 кг, вже скинула 15, ще 5 потрібно скинути для повного комфорту і заспокоєння душі. Поїхали”, – написала оптимістично налаштована Регіна.


Шанувальники Тодоренко почали захоплюватися її працездатністю і цікавитися, як їй вдалося так швидко схуднути і прийти у форму, а також розповідати, як використовують час на себе і чим краще займатися у вільну від материнських турбот хвилинку.
“Яка ви розумниця!”, “Розумниця”, “Працюй, дитинко!”, “Регіна, така молодець. Приголомшливо… Продовжуй в тому ж дусі, дуже цікаво читати і дивитися”, “Регіна, ти велика розумниця! Дуже цікава дівчина, хочеться стежити за тобою і щось брати для себе”, “Обожнюю Регіну, така чудова… На мою донечку схожа зовні”, – зізнавалися коментатори.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here